#292Een set van 2 gietijzeren deurstoppen.
A set of 2 cast iron doorstops.No longer availableOnline onlyDim. h 10 x l 14 cmEstimate: € 5 / 10 -
#88Een verguld metalen kruisbeeld met 2 pleuranten.
A gilded metal crucifix with 2 mourners.No longer availableOnline onlyDim. 38,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#38letang & RemyEen tète à tète in inox, gemerkt Letang & Remy, bestaande uit 6 delen. Toegevoegd aan dit lot een verzilverd dienblad.
A tète à tète in stainless steel, marked Letang & Remy, consisting of 6 pieces. Added to this lot is a silver-plated tray.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#2Een whiskykaraf en een wijnkaraf van kleurloos kristal
A whisky decanter and a wine decanter made of colorless crystalNo longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#5Een paar tinnen vijzeltjes met stampers. Onderaan gemerkt.
#249sportjohanEen vintage lederen krachtbal. Gemerkt “sportjohan”, Zweeds.
A vintage leather handball. Marked "sportjohan", Swedish.No longer availableOnline onlyDim. 4kg Ø 29 cmEstimate: € 20 / 40 -
#208Een design houten vloerlamp in geometrisch design op metalen voet.
#247Een set van 12 vintage gekleurde wijnglazen.
A set of 12 vintage colored wine glasses.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#295Een koperen olielamp met elektrische bedrading. 20e eejuw.
A copper oil lamp with electrical wiring. 20th century.No longer availableOnline onlyDim. 63 cmEstimate: € 40 / 60