Similar lots by type
-
#74J. Megens“Mediterraan straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue méditerranéenne . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#50Ateliers d’art CremieuEen houten dienblaadje met beschilderd glazen blad. Gesigneerd door Jean Noël Bouillet. Onderaan gemerkt.
Un plateau en bois avec un plateau en verre peint. Signé par Jean Noël Bouillet. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#45Een tweedelig serveerbestek met gegraveerde decors en zilveren handvatten.
Couverts de service en deux pièces avec décors gravés et poignées en argent.No longer availableOnline onlyDim. l: 25 & 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#295Eugène YoorsPeriod: 1879 - 1975“De kruisdood”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
La crucifixion . Une gravure. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 28,5 x 21,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#70“Zicht op de St.-Niklaaskerk te Brussel”. Olieverf op doek. Op de verso gedateerd ‘68. Lichte verfschade.
Vue de l'église Saint-Nicolas de Bruxelles . Huile sur toile. Datée au dos, 68. Légers dégâts de peinture. , 71, 10569029, " The Council House gateway, Shrewsburry & Lyons Inn Hall . Deux petites gravures anglaisesNo longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#78Een goudgepatineerde tempelleeuw. Beschadiging bovenaan.
Un lion temple patiné à l'or. Dessus endommagé.No longer availableOnline onlyDim. h: 62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#297Shikler“Man met verrekijker”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘68.
Homme aux jumelles . Technique mixte sur papier. Signé et daté 68.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#296“Wulpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 40/50 buiten de plaat.
Wulpen . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 40/50 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 29 cmEstimate: € 30 / 35 -
#101Een grote vaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de basis.
Un grand vase de Delft bleu et blanc. Marqué en bas. Petit éclat à la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 25 / 40 -
#69Marleen Vansteenvoort“Compositie”. Een keramiek kunstwerkje. Gemonogrameerd.
Composition . Une œuvre d'art en céramique. Monogrammée.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#299“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘D.V.E.’.
Paysage fluvial . Huile sur toile. Monogrammé D.V.E. .No longer availableOnline onlyDim. 39 x 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#284“Vissersboot”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Kleine restauratie in de lucht.
Bateau de pêche . Huile sur toile. Sans signature. Petite restauration dans les airs.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#271“Collage”. Gemengde techniek op paneel. Zonder signatuur.
Collage . Technique mixte sur panneau. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#298F. Guets“Bulskamp 64”. aquarel op papier. Gesigneerd.
Bulskamp 64 . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 64 cmEstimate: € 30 / 40 -
#49“Moderne Christus”. Een terracotta bas-reliëf met bronskleurig patina. Zonder signatuur.
Christ moderne . Bas-relief en terre cuite à patine bronze. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#58Een gravure naar Linnig en een reproductie.
Une gravure d'après Linnig et une reproduction.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 17 & 12,5 x 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#269“Landschap met vastgelopen wagen”. Een herdruk van een XVIIe eeuwse gravure van Bolswert naar Rubens.
Paysage avec un wagon bloqué . Une réimpression d'une gravure du 17ème siècle de Bolswert à Rubens.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 46 cmEstimate: € 35 / 50 -
#47“Boerenkoppel”. Twee gesculpteerde en gepolychromeerde houten reliëfs.
Couple de paysans . Deux reliefs en bois sculpté et polychrome.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#43Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een kleine sierjardinière met personages, een groepje met musicerende putti en een siervaasje met romantisch koppeltje. Het eerste met kleine beschadiging.
Lot de biscuit blanc monochrome, composé d'une petite jardinière décorative avec des personnages, un groupe avec des putti musicaux et un vase décoratif avec un couple romantique. Le premier avec des dégâts mineurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cmEstimate: € 15 / 25 -
#59“De zondeval”. Een achterglasschildering.
La Chute . Une peinture en églomiséNo longer availableOnline onlyDim. 27 x 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#65Lex Grobben“Abstracte lucht”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd .
Ciel abstrait . Huile sur toile. Signée et datée au dos.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#146Drie bronzen kruikjes.
Trois cruches en bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 & 14,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#76Een zwartgelakte Chinees aardewerken vaas naar XVIIe eeuws voorbeeld.
Un vase en faïence de Chine laqué noir d'après l'exemple du 17ème siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#42Een lot vogeltjes, bestaande uit een paar porseleinen eenden en een parkiet, een kaketoe van mineralen en een vide-poche van onyx met meerkleurig bronzen eendje. (randschilfers)
Beaucoup d'oiseaux, composé d'une paire de canards en porcelaine et d'une perruche, d'un cacatoès minéral et d'une vide poche d'onyx avec un canard en bronze multicolore. (Eclats sur le bord)No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 13 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#8Gerold Porzellan, Bavaria“Putto op bok”. Een beeldje van meerkleurig porselein.
Putto sur un support . Une figurine en porcelaine multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#121Een lot van twaalf oude Engelse partituren.
Lot de douze anciennes partitures anglaises.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#182Jaky Lefrançois“Dames”. Twee olieverfschilderijen op paneel. Beide gesigneerd.
Dames . Deux peintures à l'huile sur panneau. Toutes deux signées.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#16Een lot van drie kleine en een grote vaas van gegoten kleurloos en gekleurd glas. Frans werk.
Un lot de trois petits et un grand vase en verre coulé incolore et coloré. Travail français.No longer availableOnline onlyDim. 17 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#80Een speer.
Une lance.No longer availableOnline onlyDim. l: 108 cmEstimate: € 10 / 20 -
#194Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#123Sombreros charcas glorietaEen Boliviaanse bolhoed.
Un chapeau melon bolivien.No longer availableOnline onlyDim. 58 - 5 1/2 - 7 1/8Estimate: € 25 / 30 -
#214Groot lot Franse stripalbums. Peyo. “Johan et Pirlouit”, “Les Schtroumpf”. Franquin. “Gaffes à Gogo”. Bob et Bobette. “La Frégate Fracassante”. Jijé. Don Bosco. Jérôme. En vele andere (een aantal erg beschadigd).
Grand lot de bandes dessinées françaises. Peyo. Johan et Pirlouit , Les Schtroumpf . Franquin. Gaffes à Gogo . Bob et Bobette. La Frégate Fracassante . Jijé. Don Bosco. Jérôme. Et bien d'autres (certains très endommagés).No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#18Een knielende geisha van gepolychromeerd gips. Onderaan gemerkt.
Une geisha en plâtre polychrome à genoux. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#83Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”
Un lot de quatre reproductions du XIXème siècle. “Cheval qui se nourrit”, “, Chapelle sur la rive”, “ Bétail dans le pré”, “Lac de montagne”.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 42,5 cm x 3Estimate: € 60 / 80 -
#7“De kus”. Een groep van gegoten en zwartgepatineerd composiet naar een werk van Rodin.
Le baiser . Un groupe de composite coulé et patiné noir d'après une oeuvre de Rodin.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#62Madonna met kind naar Raphael. Een reproductie.
Vierge à l'enfant d'après Raphaël. Une reproduction.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 29 cmEstimate: € 15 / 25

