#79Delmotte?
“Hoevelandschap met stroom en bruggetje.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#361
Een modernistisch klokje in verzilverd metaal, op batterijen.
#68Sitzendorf
Een porseleinen kandelaar in twee delen met vijf lichtpunten met twee engeltjes met bloemen (één bloem manco in de hand). Onderaan gemerkt.
A porcelain candelabra in two parts with five light points featuring two angels with flowers (one flower missing in hand). Marked at the bottom.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#224
Een wandtapijt met middeleeuwse tafereel aan smeedijzeren stang.
#349
Een paar biscuit beeldjes met allegorische figuren. Meerdere restauraties.
A pair of biscuit figurines with allegorical figures. Multiple restorations.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#368
Een antiek glazen parfumflesje met zilveren deksel, gemerkt 935 sterling silver. Toegevoegd een vintage parfumstift van Shiseido.
#312
Rechthoekige spiegel met mahoniehouten lijst. Engeland, XIXde eeuw.
#460
Een gouden munt. Albert I, 20 Bef. 6,45 g, 900/1000. Pos. A, Frans.
#255Mesta Taifun-S
Een paar houten antieke ski’s met stokken, gemerkt Mesta Taifun-S.
#31
Een robijnrode Boheems kristallen vaas met geslepen motieven.
#365Koninklijke Munt van België
Een proofset met vijf Belgische munten: 10, 5, 1, 0,50 en 0,25 Bef. Eerste Editie 1970.
A proof set with five Belgian coins: 10, 5, 1, 0.50, and 0.25 Bef. First Edition 1970.No longer availableEstimate: € 65 / 70 -
#662
Een Chinees porseleinen vaasje met polychroom meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.
Chinese porcelain vase with polychrome multi-coloured decoration, after famille rose. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø11cmEstimate: € 40 / 60