Een Perzisch handgeknoopt cork wollen tapijt. Signatuur Hossein Zadeh.
Keshan

A Persian hand-knotted cork wool carpet. Signature Hossein Zadeh.
Dim. 468 x 315 cm
SKU: 2801250466.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #466
Estimate: € 800 / 1200

  • #139
    Jean de Haen
    Period: 1861 - 1930

    "Mother with child by the canal". Oil on canvas. Signed. Some minor restorations and small puncture.
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #61

    Een zamakken pendule met figuur van jager. Met albasten tussenstuk. Laat 19e eeuw.

    A zamak clock with a hunter figure. With alabaster insert. Late 19th century.
    Dim. h 41, 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #302
    A. Dudley

    “De Hoeve, nabij Tongeren”. Kleurtekening. Gesigneerd.

    "The Farmhouse, near Tongeren". Color drawing. Signed.
    Dim. 26 x 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #573

    Een Afrikaans hout gescupteerde taboeret, vermoedelijk Yombe.

    An African wood carved stool, believed to be Yombe.
    Dim. 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #482

    Een antieke hallamp met verguld bronzen guirlandes.

    An antique hall lamp with gilded bronze garlands.
    Dim. h 43 x Ø 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #119
    Hilaire Van Biervliet

    “Winterlandschap met orgeldraaister en kind.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Winter landscape with organ grinder and child." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 102 x 120,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #197

    Twee houten watervogels op een metalen staander.

    Two wooden waterfowl on a metal stand.
    Dim. H. 74 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #103
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, roze-rood in de massa gekleurd, Val Saint Lambert, model Florence, 1925/1930.

    A crystal vase, pink-red cased, Val Saint Lambert, Florence model, 1925/1930.
    Dim. h 30.5 x Ø 12.9 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #94

    “Interieur met gezin”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd. Naar de 19e eeuw.

    "Interior with family", a painting, oil on panel in a gilded frame, unsigned. From the 19th century.
    Dim. 45.5 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #572

    Een abstracte ceramische vaas met groen en bruin, en vergulde details bovenaan de kraag.

    An abstract ceramic vase with green and brown hues, and gilded details at the top of the collar.
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #269
    Jos Mees

    “Nederlands maritiem”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Mees en gedateerd 1926.

    "Dutch maritime", a painting, oil on panel, signed J. Mees and dated 1926.
    Dim. 45 x 30.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #187

    Een art-deco beeldengroep van 2 honden in zamak op een voet in 2 soorten marmer. Eén poot van een hond is gebroken.

    An art-deco statue group of 2 dogs in zamak on a base in 2 types of marble. One paw of a dog is broken.
    Dim. 42 x 72 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00