#328Een lot van 2 beelden van een moeder met kind waarvan één in composietsteen en de andere in plaaster met opschrift ‘wees gegroet - Burchtgravinne’.
#452Guillaume CorneillePeriod: 1922-2010)“Liggende naakten”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘80 en genummerd 249/300.
"Reclining nudes". A lithograph on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '80 and numbered 249/300.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 100 / 200 -
#275Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,57 gEstimate: € 450 / 550 -
#531Een set van 2 art-deco melkglazen bollampen.
#646Een rond vintage salontafeltje uit metaal en hout met bolle bodem.
#28Editions Atlas TintinTintin, Editions Atlas. Een lot van 2 miniatuur autootjes uit de Kuifje reeks; “Objectif Lune” & “Tintin au Congo”, in originele doos. Bijgevoegd printje op papier.
Tintin, Editions Atlas. A lot of 2 miniature cars from the Tintin series; "Destination Moon" & "Tintin in the Congo", in original box. Includes small paper print.No longer availableDim. 7 x 15 cmEstimate: € 60 / 90 -
#551Een lantaarn in massief messing met geslepen glas.
#159Léon DelderennePeriod: 1864-1921“Parkzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Park view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 90 x 75 cmEstimate: € 300 / 500 -
#19“Heuvelvallei met meer.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Scheur in het doek, midden rechts.
"Hill valley with lake." Oil on canvas. Illegibly signed. Tear in the canvas, middle right.No longer availableDim. 45 x 63 cmEstimate: € 200 / 240