An Art Nouveau porcelain vase with 2 figures in a Greek mythological scene.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#579“Gestileerde boerderij”. Een tekening, houtskool op papier, onderaan gesigneerd.
"Stylized farmhouse". A drawing, charcoal on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 47 x 54 cmEstimate: € 60 / 90 -
#480Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Victoria (2de portret) 1 Pound 1891, Au 916,7/1000 7,99 g.
A gold coin, United Kingdom. Victoria (2nd portrait) 1 Pound 1891, Au 916.7/1000 7.99 g.No longer availableEstimate: € 550 / 650 -
#93Een lot van 5 schaaltjes in terracotta, vermoedelijk oud Romeinse bodemvondsten.
A lot of 5 terracotta bowls, believed to be ancient Roman archaeological finds.No longer availableDim. h 5.5 x Ø 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#22M. Van Laere“Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Van Laere.
"Boszicht", a painting, oil on canvas, signed M. Van Laere.No longer availableDim. 78 x 104 cmEstimate: € 40 / 60 -
#161Een art deco bronzen panter op een sokkel in 2 soorten marmer, niet gesigneerd.
#256Een set van 2 armstoelen kunstleder met crocoprint.
#205Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#663QuimperEen vintage aardewerken schaal met abstract bloemdecor. Circa 1960.
#1Een marmeren vide-poche met drie vogels op een tak.
#339Een lot van 2 zwart metalen draadmanden in kubusvorm.
A lot of 2 black metal wire baskets in cube shape.No longer availableDim. 46 & 42 cm³Estimate: € 60 / 80 -
#509Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted rug with geometric design.No longer availableDim. 330 x 160 cmEstimate: € 120 / 180