#297Val Saint LambertPeriod: 1935Een art deco vaas, model John door Charles Graffart voor Val Saint Lambert. Onderaan gemerkt VSL Belgique. Ca. 1935.
#248Een uit been gesculpteerd beeldje van een skelet onder glazen stolp.
#407Een set van 3 gekleurde kristallen wijnglazen, Val Saint Lambert.
A set of 3 colored crystal wine glasses, Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 19 x Ø 8 cmEstimate: € 75 / 100 -
#616Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#447Een Chinees porseleinen schaal met floraal decor.
A Chinese porcelain bowl with floral decoration.No longer availableDim. 17,5 x Ø 39,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#554Dordevic MiodragPeriod: 1936“Kleurrijk abstract”. Een serigrafie op papier. Onderaan gesigneerd.
"Colorful abstract". A silkscreen on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 80 x 93 cmEstimate: € 100 / 150 -
#634Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Fruithof”, een ets op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
#537Een vintage koffieservies voor 12 personen met bloemdecor gemerkt ‘Made in Chzecha-Slovakia’
A vintage coffee service for 12 people with floral decoration marked 'Made in Czechoslovakia'No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
A vintage crystal cut vase. Labeled at the top and marked at the bottom.No longer availableDim. 30,5 x Ø 11,5 cmEstimate: € 80 / 120