#51Fred Bellefroid“De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.
"The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.No longer availableDim. H. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#314E. Haagemans“Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd E. Haagemans.
"Still life with fruit," a painting, oil on panel, signed E. Haagemans.No longer availableDim. 28.5 x 39.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#510Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van 0,82 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,26 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of 0.82 ct. and diamonds totaling 0.26 ct.No longer availableDim. 7,13 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#373Een paar recente Chinese blauw witte vazen. Onderaan gemerkt.
A pair of recent Chinese blue and white vases. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#614Een ronde butlerspiegel.
A round butler's mirror.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#453Een Japanse bronzen jardinière, Meiji periode, met draken, vogels en leeuwen in het decor. Onderaan gemerkt.
A Japanese bronze jardinière, Meiji period, decorated with dragons, birds, and lions. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 x Ø 27 cmEstimate: € 150 / 250 -
#54“Zeilbootjes op open water”, een schilderij, olieverf op board en vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.
"Sailboats on open water," a painting, oil on board with a gilded frame. Signed illegibly.No longer availableDim. 46 x 37 cmEstimate: € 80 / 120