#16Een massief eikenhouten kerkkandelaar.
#74“Stilleven met fruit en kruiken”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Still life with fruit and jugs." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 81 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#414Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Baignade”. Kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd E.A. 29/30.
"Baignade". Color lithograph. Signed, dated '97, and numbered E.A. 29/30.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#643PunkinEen reproductie naar een originele pop van Dehetre. Vol porselein.
#601Een Chinees bronzen ritueel wijnvat.
#145Een 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband met 18 kt geelgouden sluiting. Apocrief merk.
An 18 kt yellow gold watch with leather wristband and 18 kt yellow gold clasp. Apocryphal brand.No longer availableDim. Bruto: 57,40 gEstimate: € 600 / 800 -
#312“Gevacolor”, een vintage reclame voor Gevaert film, op karton.
#678Dr.G.K. Nagler“Die Monogrammisten, Künstler aller Schulen. In 5 delen. Linnen banden. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Evenals Paul Piron, “Twee Eeuwen Signaturen van Belgische Kunstenaars”. Ed. Art in Belgium, 2002.
"The Monogrammists, artists of all schools. In 5 volumes. Linen bindings. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Also Paul Piron, "Two Centuries of Signatures of Belgian Artists". Ed. Art in Belgium, 2002."No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#197Een paar marmeren obelisken. Grijs en beige gekleurd.
A round butler's mirror.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 320 / 340 -
#27ElldeeEen 101-delig verzilverd metalen bestek, gemerkt Elldee bestaande uit 12 grote vorken, 11 dessertvorken, 12 visvorken, 11 grote messen, 12 dessertmessen, 12 vismessen, 12 soeplepels, 11 koffielepels en 8 stuks serveerbestek.
A 101-piece silver-plated metal cutlery set, marked Elldee, including 12 large forks, 11 dessert forks, 12 fish forks, 11 large knives, 12 dessert knives, 12 fish knives, 12 soup spoons, 11 coffee spoons, and 8 pieces of serving utensils.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
A large vintage coffee tin with the inscription Coffee F. Coosemans, Falconplein, 31 - Antwerp. The green has been mostly repainted.No longer availableDim. 50 x 36 x 26 cmEstimate: € 40 / 60