#82Nico VrielinkPeriod: °1958“2 dames”. Een litho op papier, bovenaan gesigneerd en genummerd.
"2 ladies." A lithograph on paper, signed at the top and numbered.No longer availableDim. 61 x 82 cmEstimate: € 100 / 150 -
#645“Egyptenaar met boot”, een meerkleurig gipsen beeld op houten boot en sokkel. Schade aan een vinger en een teen, ook een deel van een sandaal ontbreekt
"Egyptian with boat", a multicolored plaster sculpture on wooden boat and pedestal. Damage to a finger and a toe, as well as a missing part of a sandal.No longer availableDim. 88 x 77 x 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#533Een meerkleurig Imari porseleinen kommetje met 2 Imari schoteltjes. Vermoedelijk 18-19e eeuw.Bijgevoegd vaasje met floraal decor en opening in de bodem.
#470Een armband en een plaquette van gedreven zilver.
#320Een zilveren armband met oorbellen in filigraanwerk. Gemerkt 925.
#614Een ronde butlerspiegel.
A round butler's mirror.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#247Steiff, GermanyEen beer, Steiff club edition 2008, nr 420955, bruin.
A bear, Steiff club edition 2008, no. 420955, brown.No longer availableDim. l 31 cmEstimate: € 120 / 180 -
#436Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#464Een vintage Venetiaanse glazen kroonluchter met 6 lichtpunten.
#130Een halssnoer met witte en roze parels en verzilverd slot.
A necklace with white and pink pearls and a silver-plated clasp.No longer availableDim. L: 29 cmEstimate: € 80 / 120