Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
Heriz

A Persian hand-knotted carpet.
Dim. 385x276 cm
SKU: 1712240486.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #486
Estimate: € 150 / 250

  • #252
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Hoevezicht met ven”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Farmhouse with pond." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 65 x 95 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #183
    S.F.B.J. Paris 10

    Een antieke pop, S.F.B.J. Paris 10 gemerkt, porselein hoofd, echt haar, oorbellen in gepiercete oren en scharnierende kniegewrichten. Met originele kledij en parasol. Circa 1900.

    An antique doll, marked S.F.B.J. Paris 10, porcelain head, real hair, pierced ears with earrings, and hinged knee joints. Complete with original clothing and parasol. Circa 1900.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #263
    Steiff, Märklin

    “Sint Bernardshond”, een hond in pluce geproduceerd door Steiff voor Märklin. Nr 998577.

    "Saint Bernard dog," a plush dog produced by Steiff for Märklin. No. 998577.
    Dim. 48 x 50 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #293

    Een grote antieke bronzen vijzel en stamper van brons.

    A large antique mortar and pestle in bronze.
    Dim. h 17 x Ø 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #549

    Een grote ‘Marie-Therese’ luchter van kristal met 10 armen, 15 lichtpunten.

    A large 'Marie-Therese' chandelier of crystal with 10 arms, 15 lights.
    Dim. h 95 x Ø 90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #71

    ‘Eva’. Vergulden bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Draagt handtekening Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.

    'Eva'. Gilt bronze statue on green marble pedestal. Signed by Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #662
    Schirnding, Bavaria

    Een 73 delig porseleinen servies. Bijgevoegd drie taartenschalen en een terrine van Victoria Czechoslovakia.

    A 73-piece porcelain dinner service. Includes three cake plates and a tureen by Victoria Czechoslovakia.
    Estimate: € 50 / 60
  • #657
    Eug. De Seyn

    “Geschied-en aardrijkskundig Woordenboek der Belgische Gemeenten”. In 4°, hardcover, gesigneerd. In twee delen met talrijke afbeeldingen. Ed. Bieleveld, Brussel. Zeer goede staat.

    "Historical and geographical Dictionary of the Belgian Municipalities". In 4°, hardcover, signed. In two parts with numerous illustrations. Pub. Bieleveld, Brussels. Very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #320

    Een zilveren armband met oorbellen in filigraanwerk. Gemerkt 925.

    A silver bracelet with filigree earrings. Marked 925.
    Dim. 26,20 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #215

    Een 14 kt geelgouden ring bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    A 14 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.30 ct in total.
    Dim. 2,42 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #432
    Dordevic Miodrag
    Period: 1936*

    “Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaagn gesigneerd.

    "Abstract composition". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    Dim. 2,5 x 32 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #264
    Mavy

    “Nederlands zeezicht bij nacht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde lijst, gesigneerd Mavy.

    "Dutch maritime scene at night", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed by Mavy.
    Dim. 60 x 91 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00