Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
Heriz

A Persian hand-knotted carpet.
Dim. 385x276 cm
SKU: 1712240486.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #486
Estimate: € 150 / 250

  • #51
    Fred Bellefroid

    “De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.

    "The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.
    Dim. H. 13 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #284
    Henri Cassiers
    Period: 1858-1944

    “Reflecties in het kanaal”, een kleurenlitho, gesigneerd buiten de plaat H. Cassiers.

    "Reflections in the canal", a color lithograph, signed outside the plate by H. Cassiers.
    Dim. 57 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #352
    Volkstedt - Rudolstadt

    “Ten dans”, een porceleinen beeldje, gemerkt Volkstedt Rudolstadt. Kleine schade aan het kleed.

    "Ten dancer," a porcelain figurine, marked Volkstedt Rudolstadt. Small damage to the garment.
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #489

    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #364
    François Etienne Musin

    “Zeelui met sloep.” Potloodschets op papier. Gesigneerd.

    "Sailors with rowboat." Pencil sketch on paper. Signed.
    Dim. 15,5 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #581

    Een aardewerken blaasinstrument in precolumbiaanse stijl met de vorm van een knaagdierachtig beeldje. Peru.

    A terracotta wind instrument in Pre-Columbian style in the shape of a rodent-like figurine. Peru.
    Dim. 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #326

    Een donker gepatineerde eikenhouten fauteuil met gestoffeerde zitting en rug.

    A dark patinated oak armchair with upholstered seat and back.
    Dim. 85 x 60 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #220

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,88 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliants with a total weight of 0.88 ct.
    Dim. 4,46 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #435

    Een vuurketting en een zilveren parfumflesje als hanger te gebruiken.

    A fire chain and a silver perfume bottle to be used as a pendant.
    Dim. 112 g
    Estimate: € 80 / 100
  • #179

    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #511

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken karaf met gesculpteerde lama. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic decanter with sculpted llama. Peru.
    Dim. 12 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #261
    Steiff, Germany
    Period: 1994

    “Eisbär 30 for Märklin”, een pluche ijsbeer geproduceerd voor de 70ste verjaardag van Märklin door Steiff in 1994. Nr 999758.

    "Eisbär 30 for Märklin," a plush polar bear produced by Steiff for Märklin's 70th anniversary in 1994. No. 999758.
    Dim. 31 x 55 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00