#159“Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.
"Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.No longer availableDim. 98 x 120 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#361Een vaas in kristal, roze in de massa gekleurd, met motieven van sterren geslepen.
A vase in crystal, colored pink in the mass, with star cut motifs.No longer availableDim. h 31.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#237Steiff, Märklin“Wilhelm Tell & zoon”, een set van 2 Steiff beren, gelimiteerde editie. Nr 996528. (Grote beer met ‘Grom Geluid’).
"Wilhelm Tell & son", a set of 2 Steiff bears, limited edition. No. 996528. (Large bear with 'Growl Sound').No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#667E. Benezit“Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.
"Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#148Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.
An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 600 / 800 -
#431Een houten Midden-Oosters opbergkistje, rijkelijke beschilderd met floraal en geometrisch decor.
A wooden Middle Eastern storage box, lavishly painted with floral and geometric decoration.No longer availableDim. 29 x 46 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#238“St. Nicolas van Myra.” Een 19e eeuwse Griekse icoon gemaroufleerd doek op paneel.
"St. Nicholas of Myra." A 19th-century Greek icon on cloth marouflaged on panel.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#70Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 1100 / 1200