Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
Heriz

A Persian hand-knotted carpet.
Dim. 385x276 cm
SKU: 1712240486.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #486
Estimate: € 150 / 250

  • #409

    Een lot van 4 Chinese houtgesculpteerde panelen in goud, zwart en rood gelakt.

    A lot of 4 Chinese wooden carved panels in gold, black, and red lacquer.
    Dim. 76 x 34 cm p/s
    Estimate: € 80 / 120
  • #540
    Gamages London

    “Navigator”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en rubberen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Navigator." A wristwatch chronograph with quartz movement and rubber strap. In original packaging. Like new condition.
    Estimate: € 180 / 220
  • #178

    Een lot van 35 varia zilveren bestek, servetringen, schaaltje, taartschep, etc. Diverse keurmerken.

    A lot of 35 assorted silver cutlery, napkin rings, small dish, cake slice, etc. Various hallmarks.
    Dim. 1110g - 800‰ - 835‰
    Estimate: € 550 / 650
  • #248

    “Het Heilig Pastoorke van Ars”, een oud gipsen beeld onder een glazen stolp, voorstellend Jean Marie Baptiste Vianney 1786 - 1859. Beschermheilige van alle priesters ter wereld. Afkomstig uit een kerk.

    "The Holy Priest of Ars", an old plaster statue under a glass dome, depicting Jean Marie Baptiste Vianney 1786 - 1859. Patron saint of all priests in the world. Originates from a church.
    Dim. h 52 cm (beeld)
    Estimate: € 120 / 180
  • #42
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Vlaams Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Flemish Farm View." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 64 x 78,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #689

    Een verguld bronzen luchter met 3 cherubijnen, rozenring, 4 lichtpunten met roosvormig glazen blakers, waarvan 1 manco.

    A gilded bronze chandelier with 3 cherubs, rose wreath, 4 light points with rose-shaped glass sconces, one of which is missing.
    Dim. 82 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #226

    Een salonnetje in Louis XV stijl bestaande uit een 2-zit en 2 fauteuils, gesculpteerd houtwerk en een bloemenstof.

    Dim. 86 x 123 x 72 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #667
    E. Benezit

    “Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.

    "Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #56

    Een set van 2 krantenrekjes van mahoniehout met vier compartimenten en twee laden.

    A set of 2 mahogany newspaper racks with four compartments and two drawers.
    Dim. 53 x 49.5 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #174

    Dim. 90cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #263
    Steiff, Märklin

    “Sint Bernardshond”, een hond in pluce geproduceerd door Steiff voor Märklin. Nr 998577.

    "Saint Bernard dog," a plush dog produced by Steiff for Märklin. No. 998577.
    Dim. 48 x 50 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #345
    Apilco

    Een bain-marie pot in rood en geel koper met een porseleinen inzet gemerkt Apilco - France.

    A bain-marie pot in red and yellow copper with a porcelain insert marked Apilco - France.
    Dim. h 121 x Ø 17 cm
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00