#458Een bronzen beeld van een kameel.
A bronze statue of a camel.No longer availableDim. 52 cmEstimate: € 150 / 200 -
#671Scheurich Europ LinieEen vintage aardewerken vaas met geglazuurd lijndecor, gemerkt met sticker. Onderaan genummerd 529 38.
A vintage earthenware vase with glazed line decoration, marked with a sticker. Numbered 529 38 at the bottom.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#290Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
An 18kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and rubies with a total weight of approximately 0.70 ct.No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 750 / 850 -
#364Werner Boschmans“Clown”, een schilderij, olieverf op doek, naar het werk ban Bernard Buffet.
#372Een grote kers van kunststof.
A lot of 35 Dutch coins. 4 duit coins (1752, 1783, 1785, 1797), featuring Willem I, Willem II, Wilhelmina, Juliana, quarters, doublets... Rijksdaalders (Ag) and guilders (Ag and Ni).No longer availableEstimate: € 55 / 70 -
#640Een klein Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#205Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#467Een bronzen Boeddhabuste.
A bronze Buddha bust.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 220 / 280 -
#459Francesco CasoratiPeriod: 1934-2013“Uccellini”. Een aquatint op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 47/100.
"Uccellini." An aquatint on paper, signed and numbered 47/100 outside the plate at the bottom.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 80 / 120