#124P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#626Een antiek houten buikcommode met marmeren blad, bezet met bronsbeslag en 1 deurtje vooraan met floraal decor ingewerkt.
An antique wooden chest of drawers with a marble top, adorned with bronze fittings and featuring a front door with floral decoration.No longer availableDim. 78 x 73 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#325Vaas in de geest van Murano met een mirafiore decor op rode fond.
Vase in the spirit of Murano with a mirafiore decor on a red background.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
"Liverpool Ship Building Co. 1852", a decorative wooden wall panel featuring half a boat hull with a description of ship construction/parts.No longer availableDim. h 24.5 x b 111 cmEstimate: € 80 / 120 -
#354Een lotje van drie Boeddha's, waarvan een houten en twee van turkoois.
#605Een Bidjar, handgeknoopt tapijt uit India.
#667E. Benezit“Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.
"Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#187Een zittende panter van brons. Naar een origineel van Pompon.
A seated bronze panther. Based on an original by Pompon.No longer availableDim. H. 24 x 37 cmEstimate: € 380 / 420