Een Perzisch handgeknoopt tapijt, met certificaat.
Hamadan

A Persian hand-knotted rug, with certificate.
Dim. 224 x 145 cm
SKU: 1712240446.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #446
Estimate: € 80 / 120

  • #86

    Een donker eikenhouten commode met 1 lade en 1 deurtje onderaan, en een linnenpers bovenop. Mechanisme van gedraaid hout, messing en smeedijzer. XIXde eeuw.

    A dark oak chest of drawers with 1 drawer and 1 door at the bottom, and a linen press on top. Mechanism made of turned wood, brass, and wrought iron. 19th century.
    Dim. 175 x 49 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #470

    Een armband en een plaquette van gedreven zilver.

    A bracelet and a plaque of embossed silver.
    Dim. 99,90 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #16

    Een massief eikenhouten kerkkandelaar.

    A solid oak church candlestick.
    Dim. 126 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #403

    Een paar Japanse vazen in Satsuma stijl, op houten sokkel.

    A set of 2 Japanese vases in Satsuma style, on a wooden pedestal.
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #465

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 1,10 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.10 ct.
    Dim. 8,60 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #414
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Baignade”. Kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd E.A. 29/30.

    "Baignade". Color lithograph. Signed, dated '97, and numbered E.A. 29/30.
    Dim. 25 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #501

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken karaf met gesculpteerd figuurtjes van een vogel en vis. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic carafe with sculpted figures of a bird and fish. Peru.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #178

    Een lot van 35 varia zilveren bestek, servetringen, schaaltje, taartschep, etc. Diverse keurmerken.

    A lot of 35 assorted silver cutlery, napkin rings, small dish, cake slice, etc. Various hallmarks.
    Dim. 1110g - 800‰ - 835‰
    Estimate: € 550 / 650
  • #426
    Bidjar

    A Persian hand-knotted carpet, with certificate.
    Dim. 289 x 210 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #138
    V. De Vos

    “Gevecht met panter”. Een gepatineerd houten gesculpteerd beeld op marmeren voet. Onderaan gesigneerd.

    "Fight with panther." A patinated wooden sculpted figure on a marble base. Signed at the bottom.
    Dim. 52 x 32 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #235

    Een 18 kt geelgouden hanger bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een zilveren ketting.

    An 18 kt yellow gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.35 ct. and a silver chain.
    Dim. hanger: 1,30 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #434

    “Le Picador”. Een litho op papier, onderaan in de plaat gesigneerd. Naar het werk van Dali. Vermoedelijke uitgave S.P.A.D.E.M., 1983, Caligula.

    "The Picador." A lithograph on paper, signed at the bottom of the plate. After the work of Dali. Presumed edition by S.P.A.D.E.M., 1983, Caligula.
    Dim. 89 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00