Een Perzisch handgeknoopt tapijt, met certificaat.
Hamadan

A Persian hand-knotted rug, with certificate.
Dim. 224 x 145 cm
SKU: 1712240446.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #446
Estimate: € 80 / 120

  • #309
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    “Stilleven met aardbeien”, ssn schilderij, olieverf op paneel in licht vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘89.

    "Still Life with Strawberries", a painting, oil on panel in a lightly gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '89.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #465

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 1,10 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.10 ct.
    Dim. 8,60 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #314
    E. Haagemans

    “Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd E. Haagemans.

    "Still life with fruit," a painting, oil on panel, signed E. Haagemans.
    Dim. 28.5 x 39.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #664
    KPM Germany

    Een 12-delig blauw-wit Duits porseleinen koffie set, bestaande uit; koffiekan, melkkan, suikerpot, 12 tasjes, waarvan 1 met randschilfer, 12 schoteltjes. Bijgevoegd uit dezelfde serie; 20 schoteltjes, 11 kleine bordjes, 3 ovale schotels en 1 ronde, botervlootje. Onderaan gemerkt “KPM Germany”.

    A 12-piece blue and white German porcelain coffee set, including a coffee pot, milk jug, sugar bowl, 12 cups (one with a rim chip), and 12 saucers. Additionally, from the same series; 20 saucers, 11 small plates, 3 oval dishes, and 1 round butter dish. Marked "KPM Germany" on the bottom.
    Estimate: € 80 / 120
  • #72
    Victor Jamotte

    “Heidezicht met bomenrij”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Victor Jamotte.

    "Heath view with row of trees", a painting, oil on panel, signed by Victor Jamotte.
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #454
    Rigobert Haeck
    Period: 1912 -

    “Kleurexplosie”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Rigobert Haeck.

    "Color explosion", a painting, oil on panel, signed by Rigobert Haeck.
    Dim. 109 x 122 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #496
    Isfahan

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt (groene rand).

    A Persian hand-knotted carpet (green border).
    Dim. 445x285 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #144

    “Het kegelspel”, een schilderij, olieverf op doek in deels vergulde kader, naar David Teniers. Waarschijnlijk XVIIIde eeuw.

    "The bowling game", a painting, oil on canvas in a partly gilded frame, after David Teniers.
    Dim. 54 x 91 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #3
    Simplex

    “Model A”. Een antieke metalen schrijfmachine in originele doos, gemerkt Simplex. Begin 20e eeuw.

    "Model A". An antique, metal typewriter in original box, marked Simplex. Early 20th century.
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #485

    Een kom van Chinees blauw en wit porselein.

    A bowl made of Chinese blue and white porcelain.
    Dim. Ø39 cm, H. 17 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #66

    Een staande lamp met uitbundig gedecoreerde massief koperen voet.

    A standing lamp with a heavily decorated solid copper base.
    Dim. h 169 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #307

    Een Art-Nouveau Album met oude postkaarten van rond de vorige eeuwwisseling.

    An Art Nouveau album with old postcards from around the turn of the previous century.
    Estimate: € 35 / 45

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00