Een Perzisch handgeknoopt tapijt, met certificaat.
Hamadan

A Persian hand-knotted rug, with certificate.
Dim. 224 x 145 cm
SKU: 1712240446.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #446
Estimate: € 80 / 120

  • #469
    Pearl

    Een groenkleurig drumstel, gemerkt Pearl. Bestaande uit; 4 Toms en stands, Bas en pedal, Snare en stand, 4 cimbalen, Dixon rack, trone, tapijt. Vellen gemerkt Remo Weatherking Ambassador.

    A green drum set by Pearl. Consisting of: 4 toms and stands, bass drum with pedal, snare drum with stand, 4 cymbals, Dixon rack, throne, and rug. Skins marked Remo Weatherking Ambassador.
    Estimate: € 400 / 600
  • #201

    Bronzen art deco vrouwenfiguur.

    Bronze art deco female figure.
    Dim. H. 36 x 67 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #344

    Dim. h 71 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #170

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een hartvormige robijn van +- 4 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with a heart-shaped ruby of approximately 4 ct.
    Dim. 4,02 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #232
    Jean-Baptiste Madou

    Een lot van drie potloodtekeningen, gesigneerd. ‘Slapende man op stoel’, ‘Man met hoed en schilderij’ en ‘De markt’.

    A lot of three pencil drawings, signed. 'Man sleeping on chair', 'Man with hat and painting', and 'The market'.
    Dim. 8 x 11, 7 x 10, 7 x 14 cm
    Estimate: € 140 / 220
  • #266

    Een mahoniehouten commode in Louis Philippe stijl met 4 laden.

    A mahogany chest of drawers in the Louis Philippe style with 4 drawers.
    Dim. 98 x 125 x 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #543

    Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.

    A set of 2 old white painted concrete garden urns.
    Dim. h 35 x Ø 43 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #695

    Een octogonaal massief gesculpteerd houten kastje met een decor van bloemen.

    An octagonal solid wood sculpted cabinet with a floral decoration.
    Dim. 56 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #414
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Baignade”. Kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd E.A. 29/30.

    "Baignade". Color lithograph. Signed, dated '97, and numbered E.A. 29/30.
    Dim. 25 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #537

    Dim. 37 x 65 x 39 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #224
    Eichholtz

    Een xxl glanzend zwart keramische dekselvaas, onderaan gemerkt Eichholtz.

    An xxl glossy black ceramic lidded vase, marked Eichholtz at the bottom.
    Dim. h 68 x Ø 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #379
    Franz Montfort

    “Zittend naakt.” potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1916.

    "Sitting nude." Pencil on paper. Signed, dated 1916.
    Dim. 32,5 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00