#526Een handgeknoopt Bidjar tapijt, made in India..
A hand-knotted Bidjar carpet, made in India.No longer availableDim. 290 x 204 cmEstimate: € 100 / 150 -
#605Een Bidjar, handgeknoopt tapijt uit India.
#406Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit India.
#466Een Bidjar, handgeknoopt tapijt uit India.
A Bidjar, hand-knotted carpet from India.No longer availableDim. 170 x 240 cmEstimate: € 80 / 120
#380Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht 0,52 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant and baguette cut diamonds with a total weight of 0.52 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 600 / 700 -
#132Gérard LaenenPeriod: 1899-1980“Zicht op de ophaalbrug”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1929.
"View of the Drawbridge". A painting, oil on canvas, signed and dated 1929 at the bottom.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 200 / 300 -
#324Dirk StallaertEen schets van een halve plaat voor een album van Nero. Gesigneerd in potlood.
A half-page sketch for a Nero album. Signed in pencil.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#66Een staande lamp met uitbundig gedecoreerde massief koperen voet.
#681Een juwelenkistje/koffertje in messing met middeleeuwse taferelen in het decor.
A jewelry box/case in brass with medieval scenes in the decoration.No longer availableDim. 10 x 21 x 11.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#22Robert BorretPeriod: °1924“Stilleven met fruit en bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. Borret.
"Still life with fruit and flower vase", a painting, oil on panel, signed R. Borret.No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#241OlympusEen vintage camera Olympus-Pen met lederen draagtasje.
A vintage camera Olympus-Pen with leather carrying case.No longer availableEstimate: € 150 / 250