• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.

A Persian hand-knotted rug with geometric decoration.
Dim. 160 x 113 cm
SKU: 1712240416.
Category: Tapijt.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #416
Estimate: € 80 / 120

  • #605

    Een Bidjar, handgeknoopt tapijt uit India.

    A Bidjar, hand-knotted rug from India.
    Dim. 206 x 300 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #406

    Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit India.

    A hand-knotted Bidjar carpet from India.
    Dim. 115 x 188 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #466

    A Bidjar, hand-knotted carpet from India.
    Dim. 170 x 240 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #526

    Een handgeknoopt Bidjar tapijt, made in India..

    A hand-knotted Bidjar carpet, made in India.
    Dim. 290 x 204 cm
    Estimate: € 100 / 150

  • #353
    Val Saint Lambert

    Een vintage vaas, val Saint lambert, groen in de massa gekleurd. Gemerkt met label.

    A vintage vase, Val Saint Lambert, green colored throughout. Marked with label.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #173

    Kandelaar in Lodewijk XV-stijl van verguld en donker gepatineerd brons. Zes lichtpunten gedragen door een kariathide. Tijdperk Napoleon III.

    Candlestick in Louis XV style made of gilt and dark patinated bronze. Six light points supported by a caryatid. Era of Napoleon III.
    Dim. 79 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #542

    Dim. h 92 x Ø 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #237
    Steiff, Märklin

    “Wilhelm Tell & zoon”, een set van 2 Steiff beren, gelimiteerde editie. Nr 996528. (Grote beer met ‘Grom Geluid’).

    "Wilhelm Tell & son", a set of 2 Steiff bears, limited edition. No. 996528. (Large bear with 'Growl Sound').
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #551
    Beranger Sarreguémines

    Een 38-delig Frans porseleinen servies, onderaan gemerkt “Beranger Terre de fer”. Bestaande uit 23 borden, 6 diepe borden, 1 groot rond bord en 2 medium, 1 groot ovaal en 2 medium borden, 1 schoteltje, 1 saus kom en 1 terrine met deksel. Enkele randschilfertjes.

    A 38-piece French porcelain dinner service, marked "Beranger Terre de fer". Consisting of 23 plates, 6 soup bowls, 1 large round plate, 2 medium plates, 1 large oval plate, 2 medium plates, 1 saucer, 1 sauce boat, and 1 tureen with lid. Some minor chips on the edges.
    Estimate: € 200 / 300
  • #68
    Y. Lohe

    “Omhelzing”. Bronzen groep op koperen voetstuk. Gemerkt in de basis.

    "Embrace". Bronze group on copper pedestal. Marked on the base.
    Dim. H. 27 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #602
    Tay, Italia

    Een vintage porseleinen beeld van een flamingo’s. Onderaan gesigneerd; “Tay, Made in Italy” en met label gemerkt.

    A vintage porcelain statue of flamingos. Signed "Tay, Made in Italy" at the bottom; marked with a label.
    Dim. 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #101

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken stijgbeugel-tuitfles met gesculpteerd figuurtje van een aapje bovenaan. Peru.

    A Precolumbian Chimu blackware ceramic pitcher with a sculpted figure of a little monkey on top. Peru.
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #234
    Armand Apol

    “Hoevezicht bij beek, met koe en eenden.” Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1917.

    "Farm view by stream, with cow and ducks." Pastel on paper. Signed and dated 1917.
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #310

    Twee zilveren horloges bezet met markasiet. Jaren twintig.

    Two silver watches set with marcasite. Dating from the twenties.
    Dim. 42 g brut
    Estimate: € 35 / 40
  • #554

    Een 19de eeuwse klassieke staande klok.

    A 19th century classic grandfather clock.
    Dim. h 217 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #183
    S.F.B.J. Paris 10

    Een antieke pop, S.F.B.J. Paris 10 gemerkt, porselein hoofd, echt haar, oorbellen in gepiercete oren en scharnierende kniegewrichten. Met originele kledij en parasol. Circa 1900.

    An antique doll, marked S.F.B.J. Paris 10, porcelain head, real hair, pierced ears with earrings, and hinged knee joints. Complete with original clothing and parasol. Circa 1900.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 200 / 300

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00