Similar lots by type
-
#291Een oosters wandtapijtje.
An oriental tapestry. -
#277Twee verschillende karpetten.
Deux carpettes différentes. -
#295Een handgeknoopt oosters tapijtje.
A hand-knotted Oriental rug. -
#286Een handgeknoopt wollen tapijt.
A hand-knotted wool carpet. -
#292Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-woven oriental rug. -
#278Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner. -
#288Een handgeknoopt oosters bidmat.
A hand-knotted Eastern prayer rug. -
#279Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet. -
#287Een handgeknoopt wollen tapijtje, aan de rand versierd met kwasten en kralen.
A hand-knotted wool carpet, adorned with tassels and beads along the edge. -
#289Een handgeknoopt Kelim tapijt, met veel schade.
A hand-knotted Kilim carpet, with extensive damage. -
#294Een handgeknoopt oosters tapijtje.
A hand-knotted Oriental rug. -
#297‘Pick-nick’, een wandtapijt naar 18e eeuws voorbeeld.
'Pick-nick', a tapestry inspired by an 18th-century design. -
#285Een wollen loper, mechanisch.
A woolen runner, mechanical. -
#293Een handgeknoopte oosterse bidmat.
A hand-knotted oriental prayer rug. -
#296Een machinaal geknoopt oosters tapijt.
A machine-knotted oriental rug.
Other lots in this auction
-
#19Nimy, BelgiqueEen tabakspot van meerkleurig geglazuurd aardewerk, gevormd als een oude man die een krant leest. Gemerkt Nimy, beetje schilferschade en haarlijn.
A tobacco jar made of multi-colored glazed earthenware, shaped like an old man reading a newspaper. Marked Nimy, some flakes and hairline damage. -
#270Een verzilverde koffie en theepot. Gemerkt EPNS. Toegevoegd een verzilverde chololadekan, gemerkt Mappin & Webbs.
A silver-plated coffee and tea pot. Marked EPNS. Also included a silver-plated chocolate pot, marked Mappin & Webbs. -
#36Een antieke geelkoperen ketel.
An antique brass kettle. -
#105Een set van twee Capodimonte beeldjes met filatelie als onderwerp. Het kleinste beeldje is getekend; Tyche “Bruno”.
A set of two Capodimonte figurines with philately as the subject. The smaller figurine is signed; Tyche "Bruno". -
#284Een set van 2 keramische diepe schalen met floraal motief.
A set of 2 ceramic deep bowls with floral motif. -
#190Een tète à tète in deels geglazuurd biscuit, gemonogrammeerd PK.
A tête-à-tête in partially glazed biscuit, monogrammed PK. -
#24PanasonicEen vintage walkman, Panasonic Touch’n’Tune auto reverse. Riemclip afgebroken/manco.
A vintage walkman, Panasonic Touch’n’Tune auto reverse. Belt clip broken/missing. -
#159Frans HensPeriod: 1856 - 1928‘De Scheldekaai aan Het Steen’, een monochrome ets. Getekend binnen en buiten de plaat, Frans Hens. Nr. 80 uit een oplage van 100 exemplaren.
'The Schelde Quay at Het Steen', a monochrome etching. Signed within and outside the plate, Frans Hens. Number 80 out of an edition of 100 copies. -
#217‘Het pad door de heide’, olieverf op doek, gesigneerd N. Verheylen.
'The path through the heath', oil on canvas, signed N. Verheylen. -
#307Twee ingekaderde prenten van fregatten, naar het werk van Chapelet.
Two framed prints of frigates, after the work of Chapelet. -
#225‘Croquis d’architecture’. Een paar ingekaderde offset posters naar 19e eeuws voorbeeld.
'Architectural sketches'. A pair of framed offset posters inspired by 19th-century designs. -
#155Louis TuerinckxEen 19e eeuwse litho naar het werk van Charles Verlat.
A 19th-century lithograph after the work of Charles Verlat.

