#41Een bronzen beeld van een golfer.
#311MärklinEen lot van 4 vintage Märklin goederen wagons. H0 #381, #374, #364, #372, medio 1940-1950.
A lot of 4 vintage Märklin freight cars. H0 #381, #374, #364, #372, from the mid 1940s-1950s.No longer availableDim. 9,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#377Een zwart en goudkleurig porseleinen beeld van Boeddha in zithouding.
#404“Geisha met lantaarn”. Een houtdruk op papier, onderaan gesigneerd. 19e eeuws.
#649“De Reuzenparade”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 70/80.
"The Giant Parade." A lithograph on paper. Signed and numbered 70/80 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 41 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#300Een 18 kt geelgouden bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold flower-shaped ring set with diamonds weighing approximately 0.20 ct. in total and sapphires weighing approximately 0.30 ct. in total.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 450 / 550 -
#169Victor Julien Trip“Driemasters op woelige zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#544“Dansende dame.” Houtdruk op papier met Chinees tafereel.
"Dancing lady." Woodcut on paper with a Chinese motif.No longer availableDim. 87 x 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#36Een paar grote metalen staanders of toortsen.
A pair of large metal stands or torches.No longer availableDim. h 130 cm, Ø 33,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#313J.H. KoelemanDe Avonturen van Pinkie Pienter. “De strijd om raket PX15”. Ed. Mulder, Amsterdam 1957. Hard cover, redelijk tot goede staat.
The Adventures of Pinkie Clever. "The Battle for Rocket PX15." Published by Mulder, Amsterdam 1957. Hardcover, fair to good condition.No longer availableEstimate: € 40 / 50