#314Rubens“L’érection de la croix”. Een ets op papier naar P. P. Rubens. Preperation par Erin Corr, terminé par J. B. Michiels.
#95Veertien langspeelplaten. Walter Carlos, “Switched-on Bach”. Bilitis. Iaora, chants folkloriues tahitiens. Jean-Christian Michel “Crucifixus”. Liza Minelli. Philippe Boesman, “La Passion de Gilles” (box). Quilapayun. Poets in New York. Phases of the Moon, traditional Chinese Music. Los Lobos, “La Pistola y El Corazón”. Boris Vian. Juliane Werding. Mecano. Cidália.
#631Een paar aardewerken vazen met druipdecor. Rood, met blauw in de kraag.
#195Een houten Louis XV stijl tafeltje met marqueterie blad, vergulde elementen en 1 grote lade.
A wooden Louis XV style table with marquetry top, gilt elements, and 1 large drawer.No longer availableDim. 77 x 58 x 101Estimate: € 300 / 400 -
#146Een lot van 8 designstoelen met hout gebogen rug en zitvlak, gesteund op gechromeerd metalen poten.
A set of 8 designer chairs with a bentwood seat and back, supported by chrome metal legs.No longer availableDim. 73 x 61 x 66 cmEstimate: € 250 / 350 -
#606Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#524Een rechthoekige spiegel in een houten lijst met goud- en zwartkleurige accenten en gebeeldhouwde details. 19de eeuw.
#677Een messingen luchter met kristallen pendeloques en 9 lichtpunten.
#649“De Reuzenparade”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 70/80.
"The Giant Parade." A lithograph on paper. Signed and numbered 70/80 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 41 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#511Een grote Chinees porseleinen doppot, blauw-wit met floraal decor.
A large Chinese porcelain jar, blue and white with floral decoration.No longer availableDim. 63 x Ø 52 cmEstimate: € 400 / 450