#275Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,57 gEstimate: € 450 / 550 -
#364Werner Boschmans“Clown”, een schilderij, olieverf op doek, naar het werk ban Bernard Buffet.
#574Maurits Nevens“Paardenmolen”. Een glas in lood, onderaan met signatuur. Bijgevoegd boek “Maurits Nevens Kunstglazenier”.
"Horse carousel." A stained glass window, signed at the bottom. Includes book "Maurits Nevens Art Glass Artist."No longer availableDim. 38 x 53,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#261Een Art Deco presentatie dienblad met geslepen spiegel en verzilverd kader.
#83Een gepolychromeerd terracotta beeldje van een moeder en kind, Italiaanse bodemvondst.
A polychrome terracotta figurine of a mother and child, Italian archaeological find.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#669Een houten commode met 3 laden.
#439Paul van Hoeydonck“De Hand”. Een serigrafie op papier, onderaan gesigneerd, genummerd 59/100 en gedateerd ‘75. Bijgevoegd boek “Paul van Hoeydonck” door Willy van den Bussche.
"The Hand". A silkscreen print on paper, signed at the bottom, numbered 59/100 and dated '75. Includes the book "Paul van Hoeydonck" by Willy van den Bussche.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#628Een bronzen beeldje van twee handjes.
A bronze statue of two hands.No longer availableDim. 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#293A Bryant ProductEen lot van 9 vintage golfclubs in bijhorende tas, gemerkt “A Bryant product, made in England”.
A lot of 9 vintage golf clubs in accompanying bag, marked "A Bryant product, made in England".No longer availableDim. 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
"Watchdog", Indian ink on paper, monogrammed JH.No longer availableDim. 49 x 50 cmEstimate: € 100 / 150