Een Perzisch handgeknoopt tapijt met vazen in het decor.

A Persian hand-knotted carpet with vases in the decor.
Dim. 200 x 125 cm
SKU: 2210240519.
Auction day: 23 October 2024 19:00
Catalogue #519
Estimate: € 80 / 120

  • #647

    Een Murano stijl glaspasta vaas met millefleurs decor.

    A Murano style glass paste vase with millefleurs decoration.
    Dim. 29 x Ø 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #85

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en twee parels.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct. and two pearls.
    Dim. 1,65 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #144
    Jan Van Puijenbroeck
    Period: 1887 - 1972

    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #458

    Een bronzen beeld van een kameel.

    A bronze statue of a camel.
    Dim. 52 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #482
    Jos Hendrickx
    Period: 1906 - 1971

    “Zittend naakt”, gemengde techniek op papier, gemonogrammeerd JH.

    "Sitting nude", mixed media on paper, monogrammed JH.
    Dim. 108 x 73 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #529
    Tabriz

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt, Tabriz met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted rug, Tabriz with geometric design.
    Dim. 308 x 202 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #133

    Een paar metalen Indische Tulwar sabels.

    A pair of metal Indian Tulwar sabres.
    Dim. L: 83 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #18
    Sparklets London

    Een art deco sodafles, Sparklets London, ca. 1930. Met metalen net.

    An art deco soda siphon, Sparklets London, circa 1930. With metal mesh.
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #11

    Een lotje oud verzilverde items bestaande uit 4 porte-mines, een oud koperen uitschuifbare pen, made in USA, een zakmesje, een zakspiegeltje, een sigarettenhouder en drie naaldenhouders.

    A lot of old silver-plated items consisting of 4 propelling pencils, an old extendable copper pen made in the USA, a pocket knife, a pocket mirror, a cigarette holder, and three needle cases.
    Dim. l 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #180

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct. En een centrale robijn 1,02 ct.

    An 18 kt white gold necklace with a pendant set with diamonds totaling approximately 0.26 ct and a central ruby of 1.02 ct.
    Dim. 3,18 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #151

    “Twee Kinderen”. Een bronzen groep op houten voet, naar een werk van A. Moreau. Onderaan gesigneerd.

    "Two Children." A bronze group on a wooden base, after a work by A. Moreau. Signed at the bottom.
    Dim. 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #545

    Twee penningen ter gelegenheid van de Tentoonstelling “Het Dier op Munten en Medailles” te Brussel en te Antwerpen in 1973. Naar een munt van de Nerviërs uit de eerste eeuw AD. De éne Au 750/1000 (18 kt) 10 g, de andere Ag 950/1000 7,2 g.

    Two commemorative medals from the Exhibition "Animals on Coins and Medals" in Brussels and Antwerp in 1973. Based on a coin from the Nervii tribe from the 1st century AD. One is made of Au 750/1000 (18 kt) 10 g, the other of Ag 950/1000 7.2 g.
    Estimate: € 600 / 700

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00