#47Staffordshire“Whippet Penholder.” Een windhond van Engels porselein.
#538Een groot sierbord van Imari porselein, op staander.
#185Een hanglamp met centraal een glazen coupe en drie lichtpunten.
#532Robert Mols“Vissersboten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#515Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#118E. Portelance, ParisPeriod: 1903 - 1983Verguld bronzen cartelklok, rijkelijk versierd in Lodewijk XVI-stijl. Tijdperk Napoléon III. Op het uurwerk achteraan gemerkt.
Gilt bronze cartel clock, richly decorated in Louis XVI style. Napoleon III era. Marked on the movement at the back.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 250 / 400 -
#313Een paar glazen kelkvormige vazen.
#164Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945‘Kultur, allegorie op de eerste wereldoorlog’, een monochrome ets. Getekend. 2e staat, gedrukt op twee exemplaren.
#50Een 18 kt geelgouden hanger bezet met half edelstenen.
"The Machine." Lithograph on paper. Numbered 1/10. Signed outside of the plate.No longer availableDim. 36 x 146 cmEstimate: € 80 / 120