#171Mori YomudEen Pakistaanse loper van wol. Handgeknoopt.
A Pakistani wool runner. Hand-knotted.No longer availableOnline onlyDim. 290 x 79 cmEstimate: € 40 / 60 -
#120Een geslepen kristallen vaasje, kleurloos en blauw in de massa.
#33Een glazen siervaas, kobaltblauw met vergulde accenten.
#29Een vintage Mecopta microscoop in een draagkoker, Czechoslovakia.
A vintage Mecopta microscope in a carrying case, Czechoslovakia.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#130Een ronde zuilsokkel uit ingelegd marmer. Filipijns handwerk.
#37Een set van twee Satsuma eieren op houten sokkeltje.
A set of two Satsuma eggs on wooden base.No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 5 / 10 -
#80SwarovskiEen lot van drie kristallen egels, in originele doos.
A lot of three crystal hedgehogs, in original box.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#208Een marmeren schouwpendule met twee bijhorende kandelaars.
#81Een zamakken beeld van een herder met hond. Naar Moreau.
#185Een Oosterse kelim van wol. Handgeweven.
An Oriental wool kilim. Handwoven.No longer availableOnline onlyDim. 168 x 113 cmEstimate: € 40 / 60