#308
Een lot van oude zeer decoratieve boeken met lederen rug.
#687
Een lot van 3 Afrikaanse houten beelden van vrouwen.
#590
#125Jean-Baptiste Christyn
“Histoire Generale des Pays Bas contenant la description des XVII Provinces... Edition Nouvelle”. Ofwel: Les délices des Pais-Bas. Ed. Foppens, Brussel 1720. 4 delen In-8°, leder. Met talrijke, al dan niet uitvouwbare gravures. Deze werden met de hand gerepertorieerd door een lezer in 1802.We voegen er ‘Confidences - Raphaël’ van ‘Lamartine’ aan toe.
“Histoire Generale des Pays Bas contenant la description des XVII Provinces... Edition Nouvelle”. Or: Les délices des Pais-Bas. Ed. Foppens, Brussel 1720. 4 parts In-8°, leder. With numerous engravings, some folding. Hand written repertoire by a reader in 1802.We add ‘Confidences - Raphaël’ by ‘Lamartine’.No longer availableEstimate: € 500/700 -
#229
#177
#86
#254Herman Verbaert
‘Zicht op een Ardeens dorp’, aquarel op papier, gesigneerd Herman Verbaert met plaatsnaam Mazée lez Couvin.
#617
Een blauw-wit Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen en spelende figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
A blue and white Chinese porcelain tulip vase with 6 openings and playing figures in the decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 23cmEstimate: € 40/60 -
#65
Een plaasteren herenbuste.
A plaster male bust.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50/80 -
#273
#625
Een strakke moderne salontafel in zebrano fineer.
A sleek modern coffee table in zebrano veneer.No longer availableDim. 28 x 130 x 60 cmEstimate: € 80/120