Similar lots by type
-
#95
Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.
lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.No longer availableOnline onlyDim. h 24,18, 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#66Goebel, Germany
“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#106Lladro
“De conversatie.” Porseleinen beeldje, gedateerd 1980.
“The conversation.” Porcelain figurine, dated 1980.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#72
Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
A colorless glass vase with gilded rim.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10 / 15 -
#203Jacques
“Historisch overzicht van de locomotief.” Een plakboek, volledig.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#156Crystal Maastricht
Een paar kleine vaasjes in gegoten kristal, blauw en mauve in de massa.
A few small vases in molded crystal, blue and mauve in the mass.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 10 cmEstimate: € 35 / 45 -
#125
“Diploma Aartsbroederschap van O.L.V. van het H. Hart. Druk op papier.
“Diploma Archfraternity of Our Lady of the Sacred Heart. Press on paper.No longer availableOnline onlyDim. 33,5 x 48 cmEstimate: € 15 / 20 -
#97
Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Three pieces of crystal and glassware, consisting of a colorless vase on piedouche (edge damage), a colorless Italian glass vase and an ashtray of cut blue Bohemian crystal.No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24 / 28 -
#22
Een bronzen vide-poche/ asbak met reliëfdecor van een ree in het bos en erond een jachtgeweer en -hoorn.
A bronze vide-poche/ashtray with relief decoration of a deer in the woods and a shotgun and horn around it.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 15 cmEstimate: € 36 / 40 -
#77
Een mondgeblazen blauw glazen vaasje met sporen van kleur onderaan.
A mouth-blown blue glass vase with traces of color at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#115Val Saint Lambert
Een paar kandelaars met vier lichtpunten van kleurloos geslepen kristal.
pair of four-light candlesticks in clear cut crystal.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h 9,5 cmEstimate: € 30 / 45 -
#93Studio Artis
Een tinnen wijwatervat met decoratie van moeder en kind.
A pewter holy water font with decoration of mother and child.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 21 cmEstimate: € 20 / 25 -
#88Viners of Sheffield
Een verzilverd metalen theepotje.
A silver plated metal teapot.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#274
Een lot van 5 kunstboeken, met onderwerp: De vlaamse primitieven, Willink, Ensor, Breitner en Rembrandt.
A lot of 5 art books, with subject: The Flemish Primitives, Willink, Ensor, Breitner and Rembrandt.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#54Boch La Louvière
Een aardewerken vaas met bloemdecor en vergulde accenten.
An earthenware vase with floral decoration and gilded accents.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 44,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#228
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 40 / 80 -
#258
Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
A set of five Japanese porcelain plates with landscape decors. Some small flakes. Marked at the bottom. We add a bowl with a chicken and a turkey in the decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35 / 45 -
#194
Een lot van 2 kunstboeken.
A lot of 2 art books.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20 / 25 -
#147Matchbox Dinky Collection
Twee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-9 1949 Land Rover- DY-9B 1949 Land RoverIn originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-9 1949 Land Rover - DY-9B 1949 Land Rover In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#262
Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 13 - 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#41
Een lot bestaande uit drie kommen in blauw en wit porselein gemerkt Bernardaud Limoges, Frankrijk en twee schalen gemerkt Tancrede, Maastricht.
A lot consisting of three bowls in blue and white porcelain marked Bernardaud Limoges, France and two bowls marked Tancrede, Maastricht.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø 19 cm - 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#261
Een koperen dienblad met porseleienen blad versierd met bloemen en vlinders.
A copper tray with a porcelain top decorated with flowers and butterflies.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 30 x 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#76
Een zwart-groen glaspasta vaasje versierd met Griekse figuren met goudopleg.
A black-green glass vase, decorated with gilt, Greek figures and decor.No longer availableOnline onlyActive bid: 180.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 170 / 200 -
#221
Een paar gietijzeren vuurbokken, versierd met vlammen. Eén gebroken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#167
Een kleine cachepot en een onderbord van polychroom porselein met decor van lange lijzen aan een tafel. China, tijdperk Republiek.
A small cachepot and a bottom plate in polychrome porcelain with a decoration of long lines on a table. China, Republic era.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 16,5 x 23,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#197
Een lot Imari porselein bestaande uit een vaas met deksel en divers decor versierd en kaarsenhouden.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H: 7-24 cm