Similar lots by type
-
#15Boch for Royal Sphinx
Een aardewerken sierschotel met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un plat en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#280
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 140 -
#52Schwarzenhammer
Een paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#104
Lot vazen.
Lot de vases.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#40
Een gepolijst mineralen dekselpot met gesculpteerd olifantendecor.
Un pot à couvercle minéral poli avec un décor d'éléphant sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#3
“Ruiter te paard”. Een groepje van Staffordshire aardwerk.
Cavalier à cheval. Un groupe de poterie du Staffordshire.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 25 -
#51
“The art of Chokin” Een lot Japans porseleinen bordjes met vergulde Chokin-decors, waarbij acht kleine, twee middelgrote en een groot. Achteraan gemerkt en vier in originele doosjes.
L'art de Chokin. Lot d'assiettes en porcelaine japonaise aux décors Chokin plaqués or, dont huit petites, deux moyennes et une grande, marquées au dos et quatre dans des boîtes d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 10, 16 & 21 cmEstimate: € 55 / 75 -
#217
Een aardewerken bedevaardtegel met Sint Jacobsschelp.
Un carreau de pèlerinage en faïence avec coquille Saint-Jacques.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 15 cmEstimate: € 15 / 20 -
#292
Een verzameling van 52 aardewerken puddingvormen in zeer gevarieerde uitvoeringen. Met begeleidende uitgave “Pudding in al zijn vormen”.
Une collection de 52 moules à pudding en faïence aux designs très variés. Avec l'édition d'accompagnement Le pudding sous toutes ses formes.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 30 / 35 -
#7
Een recente vaas van Cantonporselein.
Un vase récent en porcelaine de Canton.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 25 / 35 -
#115
Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30 / 35 -
#297
Een jardinière van Chinees biscuit in de vorm van een pad, met geschilderde oogjes. Op gesculpteerde houten sokkel in de vorm van een lelieblad. Naar vroeg XVIIIe eeuws voorbeeld.
Une jardinière en biscuit chinois en forme de crapaud, aux yeux peints. Sur un socle en bois sculpté en forme de nénuphar. D'après un exemple du début du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 14 + 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#233
Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf en faïence brune. Barvaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#53
“Meisje met gans”. Een groepje van majolica. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Enkele kleine schilfers.
Fille à l'oie. Un groupe de majolique. Signé et marqué en bas. Quelques petits éclats.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#165
Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.
Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 10 / 15 -
#33
Een grote aardewerken kan met een meerkleurig reliëfdecor van druivenoogsttaferelen. Vermoedelijk Italiaans.
Grande cruche en faïence à décor polychrome en relief de scènes de vendange. Probablement italienne.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 25 / 40 -
#224
Een geglazuurd aardewerken Madonna met kind.
Une Vierge à l'Enfant en faïence émaillée.No longer availableOnline onlyDim. l: 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#222
Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)
Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)No longer availableOnline onlyDim. 64 x 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#95
Een roodgelakt Chinees houten meubelpaneeltje met uitgestoken en vergulde personages.
Un panneau de meuble chinois en bois laqué rouge avec des personnages sculptés et dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 47 x 51 cmEstimate: € 15 / 20
Other lots in this auction
-
#282M. Codden
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
“Tournesols”. Huile sur toile. Signée et datée 1960.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#250
Een lot van vijf oude camera’s, bestaande een Zeiss Ikon Nettar, een poloraid, een Konica, een Yashika en Canon.
Un lot de cinq anciens appareils photo, composé d'un Zeiss Ikon Nettar, d'un Polaraid, d'un Konica, d'un Yashika et d'un Canon.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#237
Een mandje en een vaasje van geslepen kristal.
Un panier et un vase en cristal taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#41Macabo, Italy
Een ijsemmertje van verzilverd metaal met glazen recipiënt.
Un seau à glace en métal argenté avec récipient en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 10 / 15 -
#80Bailleux (?)
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Composition”. Pastel sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 28 x 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#93
Een dienblad en een roomkannetje van verzilverd metaal.
Un plateau et un crémier en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 35 x 47 cm h: 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#172
Twee kleine en een groot bord van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Deux petites et une grande assiette en faïence polychrome de Rouen.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#45
Een lampenvoet van Frans porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven op mauve fond. Onderaan gemerkt. Scheur in de voet.
Un pied de lampe en porcelaine française avec un décor floral multicolore peint à la main et des motifs dorés sur fond mauve. Marqué en bas. Fissure dans la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 20 / 30 -
#159
“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.
La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#304
Een lot zilveren juwelen waaronder twee ringen en kettingen met hangers bezet met parels en kristal.
Un lot de bijoux en argent dont deux bagues et colliers avec pendentifs sertis de perles et cristal.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 3,90 gEstimate: € 50 / 100 -
#47
Een terrine en een schotel van tin.
Une soupière et un plat en étain.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. b: 33 & 60 cmEstimate: € 15 / 25 -
#203
“Straatzicht”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Street view . Technique mixte sur papier. Signé illisible.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 31 x 24 cmEstimate: € 80 / 120