No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 - 17 cm -
#129Een reproductie van een Russisch icoon.
#215C. Veelik(?)“La Campine Dorée.” Gouache op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1962.
#177Een lot zilveren oorbellen bezet met parels en markasiet en fantasiestenen.
#233Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
#89Een paar gecraqueleerde kunststof obelisken.
#88Een antieke koffiemolen. Beschadiging aan het messing.
#254Nast à ParisEen porseleinen servies met meerkleurig bloemendecor, bestaande uit dertien grote borden, elf grote platte borden met ronde rand, twee kleine platte borden en een kopje. Gemerkt. Omstreeks 1900.
Un service en porcelaine à décor floral multicolore, composé de treize grandes assiettes, onze grandes assiettes plates à bord rond, deux petites assiettes plates et une tasse. Marquée. Vers 1900.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#147De Pooter“The Clipper”. Aquarel. Gesigneerd.
”The Clipper”. Une aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 42 cmEstimate: € 30 / 50