#110Een oude aardewerken kruik, het handvat is reeds lang geleden afgebroken.
#132Een paar Chinees porseleinen spaarpotjes in de vorm van jongen en meisje in traditionele klederdracht.
A pair of Chinese porcelain piggy banks in the shape of a boy and girl in traditional costume.No longer availableOnline onlyDim. 22cmEstimate: € 20 / 30 -
#42SBSEen kleine verrekijker, gemerkt SBS met bijhorend tasje.
#27Decant-AirEen decanteerset in originele doos, gemerkt “Decant-Air”.
#119Een ethnische metalen armband.
An ethnic metal bracelet.No longer availableOnline onlyDim. Ø12cmEstimate: € 15 / 30 -
#43Een set van 2 kristallen vazen waaronder 1 doorzichtige en 1 met groene delen.
Two of crystal vases, one transparent, the other partly green.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#96Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#127Een glazen en tinnen karaf met verguld randen en met een druiventakken.
A glass and pewter pitcher with gilded edges and decorated with grapevines.No longer availableOnline onlyDim. h:31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#109Een Delftse vaas.
A Delft vase.No longer availableOnline onlyDim. h 26 cmEstimate: € 5 / 10 -
#34Een recent penseelvaasje in porselein.
A recent brush vase in porcelain.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35