#63Een terrine met onderschaal van Frans polychroom aardewerk naar Lodewijk XV voorbeeld. Gedecoreerd met figuren.
A tureen with bottom dish of French polychrome earthenware. Decorated with figures after a Louis XV example.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#318Een pijpje in de vorm van een runderhoef.
#111Een polychrome Art-Deco cache-pot gemerkt Bergen.
A polychrome Art Deco cache-pot marked Bergen.No longer availableOnline onlyDim. h 21 Ø 15 cmEstimate: € 15 / 20 -
#296Een lange pijp met een gevlamde effen kop.
#7Een Engelse kandelaar van verzilverd metaal met drie lichtpunten.
An English candlestick made of plated metal with three light points.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#141Val Saint LambertCoupe kleurloos kristal met vergulde rand. Gemerkt.
#247Vaas van veelkleurig Chinees porselein.
#261Een lot polychroom porselein 10 stuks. Waaronder borden en een vaas.
A lot of polychrome porcelain 10 pieces. Including plates and a vase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#122HardingEen lot met een zwart basaltware dekselpotje en kannetje. Onderaan gemerkt “Harding 30”.
#264Albasten lampenvoet. Kleine letsels.
Alabaster lamp base. Minor damage.No longer availableOnline onlyDim. H. 34 cmEstimate: € 80 / 100