#234Val Saint Lambert
#38
Een lot van 4 kruisbeelden.
Een eikenhouten bijzettafeltje.
#182
Een zwart olielampje van steengoed en een roze metalen mand.
#125Capodimonte
#83
Een lot van 7 blauw-wit porseleinen borden met divers decor.
#232
Een lot van 3 hout gesculpteerde gordijnrail ornamenten.
#148
#13
Een verrekijker, Ritter 7x50 Field 7.1. Met originele draagtas.
A binoculars, Ritter 7x50 Field 7.1. With original carrying case.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 18 cmEstimate: € 15/25 -
#140
Een gevarieerd lot van verzilverde en inox serviesdelen bestaande uit: 6 schalen, 1 terrine, 1 sauskom, 2 koffiefilters/tassen, 1 kandelaar, 7 kleine schaaltjes en kommetjes, 1 theezeefje, 1 asbakje, 1 lepel, 1vaasje, 1 glazen vaas (beschadigd) en een setje van 10 glazen kaarsvetopvangers.
#173
#93
Een biscuit beeldje met de melkboerin en haar hondenkar. Kleine letsels. Niet gemerkt.
A biscuit figurine of the milkmaid and her dog cart. Small damages. Not marked.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 30/40