#239Een smeedijzeren staande lamp.
#73Een lot van 4 Franse porseleinen vazen, stijl vieux Paris, met schilfer en herstelde schade.
A lot of 4 French porcelain vases, vieux Paris style, with chips and repaired damages.No longer availableOnline onlyDim. 39cmEstimate: € 40 / 50 -
#174Christofle ParisEen verzilverd metalen sjaalgesp in origineel etui.
A silver-plated metal scarf clasp in original case.No longer availableOnline onlyDim. l 4 cmEstimate: € 25 / 50 -
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
A small suitcase containing an incomplete replica of a pirate's telescope.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 23 x 10 cmEstimate: € 10 / 15 -
#3Een metalen kandelaar met zeven armen.
#57Val Saint LambertEen vintage asbak, gemerkt Val Saint Lambert.
A vintage ashtray marked.,No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#240Oost-Europese vlasspindel op voet.
#4Val Saint LambertEen kristal vintage Val Saint Lambert vaas. Onderaan gemerkt.
#127Een glazen en tinnen karaf met verguld randen en met een druiventakken.
A glass and pewter pitcher with gilded edges and decorated with grapevines.No longer availableOnline onlyDim. h:31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#120Een metalen theekan en warmhouder met gedreven details.
A metal teapot and warmer with repoussé details.No longer availableOnline onlyDim. 27cmEstimate: € 35 / 45