#320Vijf diverse pijpen van pijpaarde. Eén gemerkt met label van Goedewagen, één van Scouflaire.
#10Een melkglazen flesje met kleurrijk bloementafereel.
A milk glass bottle with a colorful flower scene.No longer availableOnline onlyDim. 14cmEstimate: € 20 / 25 -
#33Een porseleinen gemberpot met vergulde details.
A small suitcase containing an incomplete replica of a pirate's telescope.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 23 x 10 cmEstimate: € 10 / 15 -
#43Een set van 2 kristallen vazen waaronder 1 doorzichtige en 1 met groene delen.
Two of crystal vases, one transparent, the other partly green.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#89Een aardewerken beeld van een Afrikaanse vrouw.
#3Een metalen kandelaar met zeven armen.
#96Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
#166Een art deco stijl bronskleurig dienblad met messingen handvaten.
An Art Deco style bronze-colored tray with brass handles.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 27 cmEstimate: € 35 / 45