#77Een paar koperen kandelaars, onderaan gemerkt.
A pair of brass candlesticks, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 21,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#94Een gegraveerd glasservies.
An engraved glassware set.No longer availableOnline onlyDim. H: 5-10 cmEstimate: € 120 / 200 -
#115Een lot van 18, Chinees blauw wit porseleinen servies, bestaande uit 6 tasjes, 6 schoteltjes en 6 bordjes. Onderaan gemerkt. 1 tas met herstelsporen.
#145Een Chinees porseleinen, famille noir, versierd met diverse figuren en decor. Onderaan gemerkt.
#81Een blikken speelgoednaaimachine. ‘Made in Germany - British Zone’
A tin toy sewing machine. 'Made in Germany - British Zone.'No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.
#52Een paar koperen kandelaars, gemerkt made in England.
A pair of brass candlesticks, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 22cmEstimate: € 25 / 35 -
#199Een lot van 2 vintage Murano glazen coupes, meerkleurig in de massa.
A lot of 2 vintage Murano glass coupes, multicolored in the mass.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 60cmEstimate: € 60 / 80 -
#186Een paar vroeg 20ste eeuwse olielampen.
A pair of early 20th-century oil lamps.No longer availableOnline onlyDim. h 48, h 43 cmEstimate: € 25 / 30 -
#178Een set van acht gekleurde glaasjes, jaren 60.
A set of eight colored glassware, 1960s.No longer availableOnline onlyDim. h 13,5 cmEstimate: € 25 / 30