#315Pijp met geglazuurde aardewerken kop met voorstelling van Generaal Foch.
#241Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Solid metal candlestick mounted as a lamp.No longer availableOnline onlyDim. H: 143 cmEstimate: € 40 / 50 -
#74Een lot van 8 verzilverde bekers en kandelaars.
A lot of 8 silver-plated cups and candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. 21cmEstimate: € 25 / 35 -
#317Een pijpenkopje van geglazuurde pijpaarde in de vorm van een jonge vrouw.
#135Twee houten lampenvoeten.
Two wooden lamp stands.No longer availableOnline onlyDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 35 -
#300Een tafellamp uit zamak met gesculpteerde details en kap.
#89Een aardewerken beeld van een Afrikaanse vrouw.
#215Een tabakspotje van polychroom steengoed in de vorm van de kop van een pijprokende zeeman. Onderaan gemerkt G. Hanns (?).
A small polychrome stoneware tobacco jar in the shape of the head of a pipe-smoking sailor. Marked at the bottom G. Hanns (?).No longer availableOnline onlyDim. H. 14 cmEstimate: € 35 / 40 -
#257Een Imari dekselvaas. Randschade in ronding onder deksel.
#246Lampenvoet met wassen sierstuk.
#106Een paar bloemenvazen uit porselein en aardewerk. Waarvan 1 Delft gemerkt. Met lichte schilferschade.
A pair of flower vases made of porcelain and earthenware. One of them is marked Delft. There is some slight chipping damage.No longer availableOnline onlyDim. 24cmEstimate: € 30 / 50