Other lots in this auction
-
#121Een korte pijp met een kop van handbeschilderd porselein met voorstelling van twee paarden, de steel van gedraaid en gebeeldhouwd hoorn.
A short pipe with a hand-painted porcelain head depicting two horses, the stem of twisted and sculpted horn.No longer availableOnline onlyDim. L: 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#33Een pijp met pijpenkop van pijpaarde in de vorm van Elisabeth, “La Reine des Belges”. Deels beschilderd.
A pipe with a pipe clay bowl in the shape of Elisabeth, "La Reine des Belges". Partly painted.No longer availableOnline onlyDim. L. 13 ,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#7Een pijpenkop van gebeeldhouwd meerschuim met voorstelling van Albert I. Inscriptie Albert I en 1914. Letsel aan de kraag.
A sculpted meerschaum pipe bowl depicting Albert I. Inscription Albert I and 1914. Injury to the collar.No longer availableOnline onlyDim. H. 5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#76Een korte pijp met een grote meerschuimen kop in de vorm van een Afrikaanse soldaat. Amberkleurige steel met metalen ring.
A short pipe with a large meerschaum head in the shape of an African soldier. Amber colored stem with metal ring.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#19Een grote pijpenkop van gebeeldhouwd buxushout versierd met herten in een landschap. Met metalen deksel. Op een decoratief sokkeltje.
A large pipe bowl of carved boxwood decorated with deer in a landscape. With metal lid. On a decorative pedestal.No longer availableOnline onlyDim. H. 8,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#23JacobEen paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.
A pair of partly painted white clay pipe bowls in the shape of bearded men. Marked.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#42Een pijp met grote pijpenkop van meerschuim in de vorm van een bebaarde Bacchus. Hoornen steel.
A pipe with a large meerschaum head in the shape of a bearded Bacchus. Horn stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 16,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#131Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.
pipe with a pipe clay "Jacob" head of a man with a turban and a long beard. Marked. With birch wood handle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#21Een korte pijp met gebeeldhouwd houten kop in de vorm van een indianenhoofdman.
A short pipe with a carved wooden head in the shape of an Indian chief.No longer availableOnline onlyDim. L. 13,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#51Een kleine pijp met fijne meerschuimen kop in de vorm van een fin de siècle vrouw met een weelderige hoofdtooi. Hoornen steel.
A small pipe with a fine meerschaum head in the shape of a fin de siècle woman with a lavish headdress. Horn stem.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#79Daniel à AndenneEen pijp met een meerschuimen kop in de vorm van Koningin Elisabeth, steel van bewerkt hoorn.
A pipe with a meerschaum head in the shape of Queen Elisabeth, carved horn handle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#103Twee porseleinen pijpenkoppen met vochtsluis. De éne met een decor van een hertenjacht, de andere kobaltblauw met een vergulde bloementuil in reliëf. Beide met metalen deksel.
Two porcelain pipe bowls with moisture lock. One with a decor of a deer hunt, the other cobalt blue with a gilded floral bouquet in relief. Both with metal lid.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70

