Other lots in this auction
-
#155Een tabakspot van polychroom porselein in de vorm van de kop van een pijprokende zeeman.
A polychrome porcelain tobacco jar in the shape of the head of a pipe smoking sailor.No longer availableOnline onlyDim. H. 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#105JacobEen pijp met een pijpaarde kop in de vorm van een man met tulband en lange baard. Deels gekleurd en met opschrift Jacob. Berkenhouten steel en benen mondstuk.
A pipe with a clay pipe head in the shape of a man with a turban and a long beard. Partly colored and with Jacob inscription. Birch wood handle and bone mouthpiece.No longer availableOnline onlyDim. . 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#35Een pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een jonge vrouw met een uitbundige fin de siècle coiffure. Amberen steel.
A pipe with a meerschaum bowl in the shape of a young woman with an exuberant fin de siècle coiffure. Amber stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#76Een korte pijp met een grote meerschuimen kop in de vorm van een Afrikaanse soldaat. Amberkleurige steel met metalen ring.
A short pipe with a large meerschaum head in the shape of an African soldier. Amber colored stem with metal ring.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#103Twee porseleinen pijpenkoppen met vochtsluis. De éne met een decor van een hertenjacht, de andere kobaltblauw met een vergulde bloementuil in reliëf. Beide met metalen deksel.
Two porcelain pipe bowls with moisture lock. One with a decor of a deer hunt, the other cobalt blue with a gilded floral bouquet in relief. Both with metal lid.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#22Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd meerschuim in de vorm van een vogelklauw die de kop vasthoudt.
A sculpted meerschaum pipe with a pipe head in the shape of a bird's claw holding the bowl.No longer availableOnline onlyDim. L. 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#41Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een Schillerachtige figuur. Metalen aansluiting aan amberkleurige steel.
A pipe with pipe head of carved wood in the shape of a Schiller-like figure. Metal connection to amber colored stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 16,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#106JacobEen pijp met een pijpaarde kop in de vorm van een man met tulband en lange baard. Deels gekleurd en met opschrift Jacob. Berkenhouten steel en benen mondstuk.
A pipe with a clay pipe head in the shape of a man with a turban and a long beard. Partly colored and with Jacob inscription. Birch wood handle and bone mouthpiece.No longer availableOnline onlyDim. L. 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#126Kromme pijp met een grote meerschuimen kop in de vorm van een man met hoed en lange baard. Uitgewerkte steel van hoorn en gedraaid hout.
Curved pipe with a large meerschaum head in the shape of a man with a hat and a long beard. Elaborate handle of horn and turned wood.No longer availableOnline onlyDim. L. 14cmEstimate: € 80 / 100 -
#66Een decoratieve pijpenstaander met drie pijpen met koppen van gebeeldhouwd bruyère in de vorm van een hert, een gems en een everzwijn. Twee met metalen deksels. Hoornen stelen. Gemerkt, één met opschrift Ardenhals.
A decorative pipe stand with three pipes with carved briar heads in the shape of a deer, a chamois and a boar. Two with metal lids. Steal horns. Marked, one with inscription Ardenhals.No longer availableOnline onlyDim. L. ca 18 cmEstimate: € 45 / 55 -
#39Een pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een jonge vrouw met een uitbundige fin de siècle coiffure. Amberen steel.
A pipe with a meerschaum bowl in the shape of a young woman with an exuberant fin de siècle coiffure. Amber stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 15,5 cmEstimate: € 100 / 125 -
#149Een pijpenkopje van geglazuurde pijpaarde in de vorm van een jonge vrouw.
A glazed pipe clay pipe bowl in the shape of a young woman.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50

