#105Een uit gepatineerd donkerhouten gesculpteerde buste.
A patinated dark wooden sculpted bust.No longer availableOnline onlyDim. 40cmEstimate: € 40 / 60 -
#6Wade, EnglandEen vintage karaf met bebaard figuur en inscriptie “Them McCallum”. Onderaan gemerkt.
#66Een lot van 4 Afrikaanse houten beeldjes.
#69Een paar Afrikaanse koperen armbanden.
A pair of African copper bracelets.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#167Een uit metaal en glas, vintage mijnwerkerslamp.
#118Een kristallen vaasje, Val Saint Lambert. Kleurloos en groen in de massa met 2 minieme stukjes schilferschade aan de rand.
#203Les CordesEen fantasie halsketting ‘Code 2162’.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#47Een lot Delfts Blauw, waarvan uit 3 porseleyne fles gemerkt en 4 borden.
#153LladroEen lotje van 2 Lladro ganzen.
#89Een polychroom houten masker. Gabon.
A polychrome wooden mask. Gabon.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#3Een koperen kandelaar. Eind 18e begin 19e eeuw.
#59Royal Stone China“Kattenkan”. Een porseleinen kan, blauw-wit met katten in het decor.
"Cat jug". A porcelain jug, blue and white with cat decorations.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 20cmEstimate: € 30 / 40