#83Een lot van 7 blauw-wit porseleinen borden met divers decor.
#203Les CordesEen fantasie halsketting ‘Code 2162’.
#243Een paar sobere koperen kandelaars.
#56Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.
#74Een messingen inktpot met porseleinen potjes intact. Omstreeks 1900.
#104Een houten vitrinehangkastje, 2 deurs en 2 schabben.
#110Een lot van vier biersteinen. Waaronder één van gegoten glas.
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
#131Een beeldje van een tijger in zamak, gemerkt Scali.
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35