#224Een metalen tafellamp.
#28Een lot van 3 sierborden, bestaande uit 2 Satsuma en 1 Chinees porseleinen bord, onderaan gemerkt.
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#124Een paar verzilverde tafelkandelaars, gemerkt “Denmark”.
#242BergenEen porseleinen vaasje van plateelwerk.
#91Een varia lot van 6 stuks, kristal en kleurloos glas.
#107Een lot van 6 Afrikaanse beeldjes.
#8Val Saint LambertEen kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en roze in de massa, draagt een monogram en een kroon, meerdere kleine schilferschades.
#195Een lot varia, zilver, verzilverd metaal, tin, aardewerk enz.
A square plastic box shaped like a book in trompe l’oeil with a mouse on top.No longer availableOnline onlyDim. H. 5 x 14 cmEstimate: € 35 / 50 -
#136Een een hout gesculpteerde staande lamp met gedraaide arm en grote kap.
A sculpted wooden standing lamp with turned arm and shade.No longer availableOnline onlyDim. 155cmEstimate: € 40 / 60