#116Een lot varia kunstboeken, 9 stuks.
#45Een lot van 2 verzilverde dienbladen, waarvan 1 gemerkt Wiskeman en 2 schaaltjes.
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
#181Een houten affuit voor een klein kanonnetje.
#39Een oud handtasje met metalen beugel en zwarte stof.
#21Een lot van 4 gevarieerde kaders.
#142Een houtskoolstrijkijzer van messing met handvat van hout en smeedijzer. XIXde eeuw.
A brass charcoal iron with a wooden handle and wrought iron. 19th century.No longer availableOnline onlyDim. H.24 cmEstimate: € 75 / 100