#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#48Een schouwpendule van zwart marmer. Omstreeks 1900.
#108“OLV Fatima”. Een lithosteen met hierop de tekening van OLV Fatima, bijgevoegd een blanco lithosteen.
"OLV Fatima" (Our Lady of Fatima). A lithograph stone with a drawing of OLV Fatima, accompanied by a blank lithograph stone.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 16cm & 27 x 22cmEstimate: € 40 / 60 -
#78Een lot van 6 Aziatisch porseleinen borden, gemengd decor.
A lot of 6 Asian porcelain plates, mixed design.No longer availableOnline onlyDim. Ø25cmEstimate: € 30 / 35 -
#71Een lot van 15 Chinese schaaltjes en kommetjes.
#38Een lot van 4 kruisbeelden.
#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
#42Een barometer en thermometer in houten kader.
#259Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .
#1Een met de hand geslepen bierpul met deksel.
#216JacobEen paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.