Other lots in this auction
-
#165Een serie van zes glazen versierd met koudgeschilderde decors. Engeland, einde XIXde eeuw.
A set of six glasses decorated with cold-painted designs. England, late 19th century.No longer availableOnline onlyDim. H. 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#148Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuren en florale details in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille rose, with figures and floral details in the decoration.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 20cmEstimate: € 40 / 60 -
#159Een verzilverd metalen kandelaar in de vorm van een Korinthische zuil naar Engels voorbeeld.
A silver-plated metal candlestick in the shape of a Corinthian column, inspired by English design.No longer availableOnline onlyDim. H. 26,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#84MizukoEen Japans porseleinen schoteltje. Onderaan gemerkt “Mizuko Japan”.
A Japanese porcelain saucer. Marked "Mizuko Japan" at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. Ø18cmEstimate: € 25 / 50 -
#209Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from different brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, and others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#258Een paar Duitse messingen obussen uit de Eerste Wereldoorlog.
Une paire d'obus allemands en laiton de la Première Guerre mondiale.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#171Drie oude koffiemolens van hout, koper en smeedijzer.
Three antique coffee grinders made of wood, copper, and wrought iron.No longer availableOnline onlyDim. H. 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#234Val Saint LambertTwee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.
Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#89Een lot antiek aardewerken tegels.
A lot of antique ceramics tiles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#169Een bronskleurige buste van een kindje in kunststof met een fijn laagje koper.
A bronze-colored bust of a child made of plastic with a fine layer of copper.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 40 / 80 -
#78Een lot van 6 Aziatisch porseleinen borden, gemengd decor.
A lot of 6 Asian porcelain plates, mixed design.No longer availableOnline onlyDim. Ø25cmEstimate: € 30 / 35

