#104Een houten vitrinehangkastje, 2 deurs en 2 schabben.
#78Een lot van 6 Aziatisch porseleinen borden, gemengd decor.
A lot of 6 Asian porcelain plates, mixed design.No longer availableOnline onlyDim. Ø25cmEstimate: € 30 / 35 -
#12Een set van 2 Afrikaanse hoofden in houtsnijwerk met koperen versiering.
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
#116Een lot varia kunstboeken, 9 stuks.
#152Een lot divers archeologische bodemvondsten.
#14Een polychroom aardewerken wierrookbrander gedragen door drie staters. Breuk aan de bovenrand.
A polychrome earthenware incense burner carried by three satyrs. Break on the upper edge.No longer availableOnline onlyDim. h 17,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#29Een bronzen plaquette van een bebaarde man, niet gesigneerd.
#46Een kunststof wandornament met 2 voorstellingen van Boeddha.
#20Een biscuit beeldje van een windhond.
A signature of Paul Anka on a magazine 'Communal de Knokke' August '59.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60