#59Een spiegeltje in een rijkelijk versierde vergulde kader.
#136Een een hout gesculpteerde staande lamp met gedraaide arm en grote kap.
#33Een glazen siervaas, kobaltblauw met vergulde accenten.
#213Een houten marqueterie haltafeltje met vierkant blad, hierop ingelegd een middeleeuws tafereel met ruiter. Gesteund op vier poten. Barst aan de rand van het blad.
#181Een machinaal wandtapijt, vermoedelijk Iranees.
#132Een zuiltje van gedraaid zwart hout. Omstreeks 1900.
A small column made of twisted black wood. Circa 1900.No longer availableOnline onlyDim. H. 111 cmEstimate: € 20 / 30 -
#135Een vergulde koperen kandelaar.
#216JacobEen paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.
#145HamadanEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.
#3ToplichtEen koperen scheepslantaarn op elektriciteit.
#196KashmirHandgeknoopt wollen karpet.
Hand-knotted wool rug.No longer availableOnline onlyDim. 74 x 92 cmEstimate: € 35 / 50