#72Een klassieke kamerlamp.
#46Een kunststof wandornament met 2 voorstellingen van Boeddha.
#142Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters karpet van wol.
A hand-knotted oriental rug made of wool.No longer availableOnline onlyDim. 113 x 76 cmEstimate: € 30 / 50 -
#3ToplichtEen koperen scheepslantaarn op elektriciteit.
#155HamadanEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een centraal medaillon.
A hand-knotted Oriental rug made of wool with a central medallion.No longer availableOnline onlyDim. 143 x 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#81Een zamakken beeld van een herder met hond. Naar Moreau.
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#59Een spiegeltje in een rijkelijk versierde vergulde kader.
#236Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableOnline onlyDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#57Een houten beeldje van een jong verliefd koppeltje.
#98Een paar Boheems kristalglazen bekers.
#38KienzleEen houten Westminster schouwklok met gesculpteerde details, gemerkt Kienzle.
A wooden Westminster mantel clock with carved details, marked Kienzle.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 74 x 15 cmEstimate: € 40 / 60