Other lots in this auction
-
#133Kromme pijp met een meerschuimen kop van een man met kroeshaar. Amberen steel met gedreven metalen aansluitring.
Curved pipe with a meerschaum head of a man with frizzy hair. Amber stem with driven metal connecting ring.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#101Drie porseleinen pijpenkoppen, één versierd met een rokende jager getiteld Wilderer, de tweede met een jager en zijn buit, de derde met een jonge muzikante. Alle met metalen deksel.
Three porcelain pipe bowls, one decorated with a smoking hunter entitled Wilderer, the second with a hunter and his booty, the third with a young musician. All with metal lid.No longer availableOnline onlyEstimate: € 70 / 80 -
#157Een koperen tabaksdoos met opschrift “Pescator Petrus presentia Christ felix. Luc. V.”. Met gedreven decor van personages in boten omgeven door bloemen en rocailles. Duitsland, einde XVIIIde eeuw.
A copper tobacco box inscribed “Pescator Petrus presentia Christ felix. Luc. V.”. With a chased decor of characters in boats surrounded by flowers and rocailles. Germany, end of the XVIIIth century.No longer availableOnline onlyDim. L. 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#16Een Jacob-stijl pijpenkop van geglazuurd aardewerk (haarbarst) en een soortgelijke van pijpaarde, gemerkt Jacob en met eveneens een haarlijn naar boven toe.
A Jacob-style pipe bowl of glazed pottery (hair crack) and a similar one of pipe clay, marked Jacob and also with a hairline towards the top.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#51Een kleine pijp met fijne meerschuimen kop in de vorm van een fin de siècle vrouw met een weelderige hoofdtooi. Hoornen steel.
A small pipe with a fine meerschaum head in the shape of a fin de siècle woman with a lavish headdress. Horn stem.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#135Krom sigarettenpijpje met een meerschuimen kop in de vorm van een soldaat met lange baard en muts. Amberen mondstuk.
Crooked cigarette pipe with a meerschaum head in the shape of a soldier with a long beard and cap. Amber mouthpiece.No longer availableOnline onlyDim. L. 11,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#144Een sigarettenpijpje met meerschuimen kop in de vorm van een jonge vrouw met fin de siècle hoed.
A cigarette holder with a meerschaum head in the shape of a young woman with a fin de siècle hat.No longer availableOnline onlyDim. L. 12,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#87Porseleinen pijpenkop. Versierd met een jager op bezoek bij een vrolijk meisje met lantaarn. Metalen deksel. Bewerkte houten vochtsluis en steel. Hoornen mondstuk.
Porcelain pipe bowl. Decorated with a hunter visiting a cheerful girl with a lantern. Metal lid. Processed wooden moisture lock and stem. Horn mouthpiece.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#28Een pijp met grote pijpenkop van pijpaarde in de vorm van een man met baard en grote tulband.
A pipe with a large bowl of pipe clay in the shape of a man with a beard and a large turban.No longer availableOnline onlyDim. L. 17,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#29Een korte pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een man met baard en muts. Amberen steel.
A short pipe with a meerschaum head in the shape of a man with a beard and a hat. Amber stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 14 cmEstimate: € 50 / 70 -
#50Een kleine pijp met fijne meerschuimen kop in de vorm van een baardige man met muts. Hoornen steel.
A small pipe with fine meerschaum head in the shape of a bearded man with a hat. Horn stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 18 cmEstimate: € 70 / 80 -
#107Goedewagen HollandEen lange pijp met een kop genre Jacob van geglazuurd aardewerk. Gemerkt. Met een berkenhouten steel.
A long pipe with a head genre Jacob of glazed earthenware. Marked. With a birch wood handle.No longer availableOnline onlyDim. L. 30 cmEstimate: € 25 / 35

