Other lots in this auction
-
#86Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
Large porcelain pipe bowl. With traces of gilded decor. Metal lid.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#46Een Oosters pijpje van zwart terracotta met een gedreven zilveren of verzilverde steel.
An Oriental pipe of black terracotta with a hammered silver or silver-plated stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 15 cmEstimate: € 35 / 40 -
#38Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een jonge vrouw uit de belle époque. Mooi bewerkt aanzetstuk van de steel.
A pipe with a carved wood pipe in the shape of a young woman from the Belle Époque. Nicely decorated extension of the stem.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#151La Pipe WallonneEen pijp van pijpaarde met een versiering van een man in hoogreliëf.
A clay pipe with a decoration of a man in high relief.No longer availableOnline onlyDim. L. 24 cmEstimate: € 35 / 40 -
#137Een sigarettenpijpje met een meerschuimen kop versierd met een naakte Diana met een engeltje. Amberen steel.
A cigarette holder with a meerschaum head decorated with a naked Diana with an angel. Amber stem.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#147Pijp met geglazuurde aardewerken kop met voorstelling van Generaal Foch.
Pipe with glazed earthenware cup depicting General Foch.No longer availableOnline onlyDim. L. 17 cmEstimate: € 50 / 70 -
#43Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een bebaarde man met kanten kraag (Shakespeare?).
A carved wood pipe with pipe bowl in the shape of a bearded man with lace collar (Shakespeare?).No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#69Een korte pijp met een grote meerschuimen kop in de vorm van een meisjeshoofd met lang haar en een bloemenkroon. Amberkleurige steel.
short pipe with a large meerschaum head in the shape of a girl's head with long hair and a flower crown. Amber colored stem.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#36Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een jonge vrouw uit de belle époque.
A pipe with a carved wood pipe in the shape of a young woman from the Belle Époque.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#45Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een baardige man met hoedje.
A pipe with pipe head of carved wood in the shape of a bearded man with a hat.No longer availableOnline onlyDim. L. 15,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#144Een sigarettenpijpje met meerschuimen kop in de vorm van een jonge vrouw met fin de siècle hoed.
A cigarette holder with a meerschaum head in the shape of a young woman with a fin de siècle hat.No longer availableOnline onlyDim. L. 12,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#154Een tabakspot van aardewerk met blauw opschrift “Tabac” boven twee blauwe geschilderde, gekruiste pijpen. Kegelvormig koperen deksel.
A earthenware tobacco jar inscribed “Tabac” in blue above two crossed pipes. Cone shaped brass lid.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50

