#179Geslepen kristallen coupe met beschadiging.
#44Een Engelse koffiepot en een theepot van verzilverd metaal. Eén deksel los.
#40Twee paar messingen deurkloppers in de vorm van duivelskoppen. Chinees werk.
Two pairs of brass door knockers in the shape of devil heads. Chinese work.No longer availableOnline onlyDim. H. 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#3Een metalen kandelaar met zeven armen.
#110Een oude aardewerken kruik, het handvat is reeds lang geleden afgebroken.
#248Een korte pijp met een gebeeldhouwde houten kop in de vorm van een bloementuil. Gemerkt Grenoble. Hoornen steel.
#68Een opaline olielamp. Klein deukje in wiekhouder.
#203Een Hollandse jachthoornpijp van wit pijpaarde.
#70Een lot boeken over schilderkunst.
A lot of books about painting.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#73Een lot van 4 Franse porseleinen vazen, stijl vieux Paris, met schilfer en herstelde schade.
A lot of 4 French porcelain vases, vieux Paris style, with chips and repaired damages.No longer availableOnline onlyDim. 39cmEstimate: € 40 / 50