Other lots in this auction
-
#120Een Reservistenpijp met pijpenkop van porselein met opschrift “Grüss aus Troppau”. Porseleinen vochtsluis versierd met bloemen. Gebeeldhouwde houten steel, halverwege met een porseleinen tussenstuk versierd met een ruiter. Naar boven toe twee schuiven hertshoorn en hoger een blauw en geel metalen vaandel. Hoornen mondstuk, flexibel gedeelte te herstellen. Metalen deksel.
A Reservist pipe with a porcelain bowl with the inscription "Grüss aus Troppau". Porcelain moisture lock decorated with flowers. Carved wooden handle, halfway with a porcelain spacer decorated with a rider. To the top two slides of stag horn and above a blue and yellow metal banner. Horn mouthpiece, flexible part to restore. Metal lid.No longer availableOnline onlyDim. L: 100 cmEstimate: € 200 / 260 -
#144Een sigarettenpijpje met meerschuimen kop in de vorm van een jonge vrouw met fin de siècle hoed.
A cigarette holder with a meerschaum head in the shape of a young woman with a fin de siècle hat.No longer availableOnline onlyDim. L. 12,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#43Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een bebaarde man met kanten kraag (Shakespeare?).
A carved wood pipe with pipe bowl in the shape of a bearded man with lace collar (Shakespeare?).No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#45Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een baardige man met hoedje.
A pipe with pipe head of carved wood in the shape of a bearded man with a hat.No longer availableOnline onlyDim. L. 15,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#38Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een jonge vrouw uit de belle époque. Mooi bewerkt aanzetstuk van de steel.
A pipe with a carved wood pipe in the shape of a young woman from the Belle Époque. Nicely decorated extension of the stem.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#157Een koperen tabaksdoos met opschrift “Pescator Petrus presentia Christ felix. Luc. V.”. Met gedreven decor van personages in boten omgeven door bloemen en rocailles. Duitsland, einde XVIIIde eeuw.
A copper tobacco box inscribed “Pescator Petrus presentia Christ felix. Luc. V.”. With a chased decor of characters in boats surrounded by flowers and rocailles. Germany, end of the XVIIIth century.No longer availableOnline onlyDim. L. 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#121Een korte pijp met een kop van handbeschilderd porselein met voorstelling van twee paarden, de steel van gedraaid en gebeeldhouwd hoorn.
A short pipe with a hand-painted porcelain head depicting two horses, the stem of twisted and sculpted horn.No longer availableOnline onlyDim. L: 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#158Een zilveren en messingen tabaksdoos met opschrift met gegraveerd decor en tekst, met vermelding van het Beleg van Amsterdam in 1741.
A silver and brass tobacco box with an inscription with engraved decor and text, mentioning the Siege of Amsterdam in 1741.XVIIIth century.No longer availableOnline onlyDim. L. 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#73Een korte pijp met een kop van bruyère in de vorm van een man met baard.
A short pipe with a briar head in the shape of a bearded man.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#24Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd meerschuim in de vorm van een vogelklauw die de kop vasthoudt.
A sculpted meerschaum pipe with a pipe head in the shape of a bird's claw holding the head.No longer availableOnline onlyDim. L. 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#31Een pijp met pijpenkop van pijpaarde in de vorm van “La Duchesse de Brabant”, Marie-Henriette. Gemerkt en “Paris”.
A pipe with pipe bowl made of pipe clay in the shape of "La Duchesse de Brabant", Marie-Henriette. Marked and "Paris".No longer availableOnline onlyDim. L. 18,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#71Een korte pijp met een gebeeldhouwde ebbenhouten kop in de vorm van een getulbande man met baard. Amberkleurige steel.
A short pipe with a carved ebony head in the shape of a turbaned man with a beard. Amber colored stem.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60

