#185Een houten kistje in boekvorm, gesigneerd Daem M.
#70Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, nr 315, periode 1972/1979.
A Hummel figurine, no. 315, period 1972/1979.No longer availableOnline onlyDim. h 12.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#210Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
#284Goedewagen HollandEen lange pijp met een kop genre Jacob van geglazuurd aardewerk. Gemerkt. Met een berkenhouten steel.
#276Een lot van 3 glazen items.
A lot of 3 glass items.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#13Een lot porselein en biscuit beeldjes, kandelaar en sierbordje.
A lot of porcelain and biscuit figurines, candlestick and decorative plate.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#27Decant-AirEen decanteerset in originele doos, gemerkt “Decant-Air”.
#62Een lot van 9 vintage aanstekers.
A lot of 9 vintage lighters.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#50Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. and othersNo longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#77Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, nr 337, periode 1972/1979.
A Hummel figurine, no. 337, period 1972/1979.No longer availableOnline onlyDim. h 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.