Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een pique-fleur in fumé kristal en kleurloos kristallen inzetstuk, gemerkt Val Saint Lambert.
Val Saint Lambert

Een pique-fleur van fumé kristal met kleurloos kristallen inzetstuk, gemerkt Val Saint Lambert.

A flower holder in smoked crystal with colorless crystal insert, marked Val Saint Lambert.
Dim. h 17 cm
SKU: 1712240663.
Categories: Design/vintage, Kristal, XXe eeuw.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #663
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint Lambert

  • #459
    Val Saint Lambert

    Acht geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt. (1 schilfer aan de onderkant voet).

    A modern love couple sculpted in white marble.
    No longer available
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #609
    Val Saint Lambert

    Een grote zware kristallen coupe, bordeaux en kleurloos, gemerkt met sticker Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de voet.

    A large heavy crystal coupe, bordeaux and colorless, marked with Val Saint Lambert sticker. Small chipping damage on the base.
    No longer available
    Dim. h 18 x Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #255
    Val Saint Lambert

    Een karaf met 5 borreltjes van verschillende kleuren kristal, Val Saint Lambert. Schilferschade aan de voet van het groene en een barst in het blauwe glaasje.

    A decanter with 5 shot glasses of different colored crystal, Val Saint Lambert. Flakes at the base of the green one and a crack in the blue glass.
    No longer available
    Dim. h 36 en h 7 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #641
    Val Saint Lambert

    Een set van 2 drageoirs van kleurloos kristal, Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de punt van 1 deksel.

    A set of 2 colorless crystal sweetmeat jars, Val Saint Lambert. Minor flakes on the tip of 1 lid.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #353
    Val Saint Lambert

    Een vintage vaas, val Saint lambert, groen in de massa gekleurd. Gemerkt met label.

    A vintage vase, Val Saint Lambert, green colored throughout. Marked with label.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #358
    Val Saint Lambert

    Een grote vaas van kristal, Val Saint Lambert, roze in de massa gekleurd. Gemerkt met label.

    A large crystal vase, Val Saint Lambert, pink in color. Marked with label.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #313
    Val Saint Lambert

    Een vintage kristallen sierschaal, roze in de massa gekleurd, bovenaan met label gemerkt Val Saint Lambert.

    A vintage crystal decorative bowl, pink tinted, top marked with label Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. 11 x 66 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #8
    Val Saint Lambert

    Twee Val Saint Lambert vazen, de ene roze in de massa gekleurd en de kleurloos. De kleurloze heeft minieme schade.

    Two Val Saint Lambert vases, one pink in the mass colored and the other colorless. The colorless one has minimal damage.
    No longer available
    Dim. h 18 x Ø 13 cm
    Estimate: € 40 / 60

Similar lots by type

  • #693

    Een hanglamp in messing en geslepen glas met 6 lichtpunten. Medio jaren 80 van de vorige eeuw.

    A pendant lamp in brass and cut glass with 6 light points. From the mid-1980s.
    No longer available
    Dim. 48 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #495
    Paul Sersté

    Een terracotta buste van een jongenshoofd op houten sokkel. Onderaan gesigneerd “P. Sestré”.

    A terracotta bust of a boy's head on a wooden base. Signed on the bottom "P. Sestre”.
    No longer available
    Dim. 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #542

    Een bronzen luchter met een Putti en 7 bloemvormige glazen blakers, eerste helft 20ste eeuw.

    A bronze chandelier with a Putti and 7 flower-shaped glass candle holders, first half of the 20th century.
    No longer available
    Dim. h 92 x Ø 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #666

    Een set van 2 gesculpteerde houten Aziatische mythologische gevleugelde wezens waarvan 1 polychroom.

    A set of 2 wood-carved Asian mythological winged creatures, one of which is polychrome.
    No longer available
    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #492
    José Chapellier
    Period: °1946

    “Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Fantôme Jésus on the Cross". A bronze sculpted and gilted statue. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 35cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #699

    Een fleurige vintage hanglamp in veelkleurig gesmeed metaal met 4 lichtpunten.

    A colorful vintage pendant lamp in multicolored wrought metal with 4 light points.
    No longer available
    Dim. h 62 x Ø 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #698
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.

    A vintage square coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel.
    No longer available
    Dim. 46 x 78 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #546

    Een art-deco bijzettafeltje met inlegwerk waaronder een ster en zwaluwen.

    An Art Deco side table with inlay depicting a star and swallows.
    No longer available
    Dim. h 63 x Ø 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #528
    Paul Sersté

    ‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.

    "Sitting girl," a terracotta sculpture signed by Paul Sersté.
    No longer available
    Dim. 38 x 33 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #429
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    “Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #696

    Een set van 6 massief eikenhouten stoelen met snijwerk met velours bekleding. 4 met oud roze velours en 2 geherstoffeerd in blauwe velours.

    A set of 6 solid oak chairs with carving and velvet upholstery. 4 in old pink velvet and 2 reupholstered in blue velvet.
    No longer available
    Dim. 98 x 43 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #474

    Een verguld bronzen luchter met albasten coupe en 6 bloemvormige glazen blakers uit het begin van de vorige eeuw.

    A gilt bronze chandelier with an alabaster bowl and 6 flower-shaped glass candle holders from the beginning of the previous century.
    No longer available
    Dim. h 98 x Ø 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #697
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vintage rechthoekige salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De spiegelrand van de glazen bladen zijn deels afgeschilferd.

    A vintage rectangular coffee table in brass and glass, designed by Pierre Vandel. The mirrored edges of the glass shelves are partially chipped.
    No longer available
    Dim. 46 x 128 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #686

    Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.

    A solid oak desk with 2 drawers, stains on the top.
    No longer available
    Dim. 76 x 130 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #522

    Een Marie-Therese luchter in kristal met 10 armen en nog een centraal lichtpunt.

    A Marie-Therese chandelier in crystal with 10 arms and a central light point.
    No longer available
    Dim. h 90 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #695

    Een octogonaal massief gesculpteerd houten kastje met een decor van bloemen.

    An octagonal solid wood sculpted cabinet with a floral decoration.
    No longer available
    Dim. 56 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #665
    Emporio Armani

    Een polshorloge Emporio Armani AR0398 met een quartz uurwerk, chronograaf en datumaanduiding. De waterbestendigheid is 5ATM. Showroommodel, in originele verpakking.

    A wristwatch Emporio Armani AR0398 with a quartz movement, chronograph, and date display. Water resistance of 5ATM. Showroom model, in original packaging.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #182

    “De vier seizoenen”, een meergelaagd allegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.

    "The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin.
    No longer available
    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #176
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    “Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    "Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.
    No longer available
    Dim. 100 x 170 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #536
    Philippe Starck Aleph

    "Olly Tango". Een lot van 6 design stoelen met verchroomd metalen buisstructuur en wit gelakte plywood kuip. Onderaan gestempeld: Tango / Aleph, Made in Italy. Ontwerp door Philippe Starck 1994, voor Aleph / Italië. Enkele verfschilfers aanwezig.

    "Olly Tango". A lot of 6 design chairs with chrome metal tube structure and white lacquered plywood shell. Stamped at the bottom: Tango / Aleph, Made in Italy. Designed by Philippe Starck in 1994, for Aleph / Italy. Some paint flakes present.
    No longer available
    Dim. 90 x 50 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #347
    Alberani Vecchiotti

    Een oude pop van papier-maché gemerkt Alberani, Milano, Italy. 3 vingers manco, een barst in het aangezicht en arm alsook afschilferende verf. Ca. 1930.

    An old papier-mâché doll marked Alberani, Milano, Italy. 3 missing fingers, a crack on the face and arm, as well as peeling paint. Circa 1930.
    No longer available
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #166
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Een houten vintage Mid-Century design vitrinekast. Onderaan 2-deurs en 3 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten, bovenste gedeelte met 2 glazen schuifdeuren. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    A wooden vintage Mid-Century design display cabinet. Bottom with 2 doors and 3 drawers with chrome metal handles and legs, upper part with 2 glass sliding doors. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of use present.
    No longer available
    Dim. 125 x 42 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #543

    Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.

    A set of 2 old white painted concrete garden urns.
    No longer available
    Dim. h 35 x Ø 43 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #216

    Een elegant bankje voor 2 personen bekleed met gestreepte stof.

    A bench for 2 persons in striped fabric.
    No longer available
    Dim. 93 x 111 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #630

    Een 14 kt geelgouden ring bezet met een briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    A 14 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 2,96 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #301
    Köhler Gama

    “Gama 665”, een vintage tin toy tractor met rupsbanden en aanhangwagen, in originele doos. En “A musical novelty”. Een vintage tin toy zangvogeltje, in originele doos met enige schade. 1 klauwtje aan de poot afgebroken.

    "Gama 665", a vintage tin toy tractor with caterpillar tracks and trailer, in original box. And "A musical novelty". A vintage tin toy singing bird, in original box with some damage. One claw broken off the leg.
    No longer available
    Dim. 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #264
    Mavy

    “Nederlands zeezicht bij nacht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde lijst, gesigneerd Mavy.

    "Dutch maritime scene at night", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed by Mavy.
    No longer available
    Dim. 60 x 91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #605

    Een Bidjar, handgeknoopt tapijt uit India.

    A Bidjar, hand-knotted rug from India.
    No longer available
    Dim. 206 x 300 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #640

    Een ronde zilveren poederdoos met spiegel. Londen, met Engelse keuren. KLD: Kigu Ltd. Londen 1951-1977.

    A round silver powder box with mirror. London, with English hallmarks. KLD: Kigu Ltd. London 1951-1977.
    No longer available
    Dim. Ø 9 cm Bruto: 148 g
    Estimate: € 100 / 130
  • #118

    Een bronzen plaquette met decor in reliëf van een leeuw.

    A bronze plaque with a relief of a lion.
    No longer available
    Dim. 38 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #589

    “Portret van een oudere dame”. Een met houtskool gehoogde foto van een zwartgeklede dame. Onderaan gesigneerd.

    "Portrait of an older lady." A charcoal-enhanced photograph of a black-clad lady. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60,5 x 50,5cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #172

    Een driedelig, kunstbronzen schouwgarnituur in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee dekselvazen. Glas over het wijzerplaat deurtje manco.

    A three-piece, art bronze fireplace set in eclectic style, consisting of a clock and two covered vases. Glass missing over the dial door.
    No longer available
    Dim. 57 & 49 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #511

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken karaf met gesculpteerde lama. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic decanter with sculpted llama. Peru.
    No longer available
    Dim. 12 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #283
    Albert Nestler Castell

    Een lot met 2 vintage precisie-rekenlinialen in originele doos en handleiding.

    A lot containing 2 vintage precision slide rules in original box with manual.
    No longer available
    Dim. 30 & 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #513

    Een lot, bestaande uit een decoratieve Chinese scroll, een houten Ruyi-scepter, een groen vaasje, een dekselvaasje, een Fo-hondjes, een beeldje en een wit balustervaasje.

    A lot consisting of a decorative Chinese scroll, a wooden Ruyi scepter, a green vase, a lidded vase, a pair of small Fu dogs, a figurine, and a white baluster vase.
    No longer available
    Dim. 95 x 60 cm scroll
    Estimate: € 250 / 300
  • #223

    Een zilveren koffiestel, bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerpot. Keurstempels aan weerskanten.

    A silver coffee set, consisting of a coffee pot, creamer, and sugar bowl. Hallmarks on both sides.
    No longer available
    Dim. 26 & ... & 13,5 cm - 930g
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling 13 & 14 December van 10.00u tot 17.00u

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 December 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More