#287
Een indianenstaf met koehoorn en veren.
Un bâton indien avec corne de vache et plumes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 50/80 -
#222
#28
Een vaasje van Limogesporselein met meerkleurig decor van bloemen en insecten.
Un petit vase en porcelaine de Limoges à décor multicolore de fleurs et d'insectes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18,5 cmEstimate: € 15/20 -
#236
Een lot van vijf etsen, o.a.: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.
#86
Een driedelig theestelletje van wit metaal.
#195
#46
Prof. Van Puyvelde. “Het Lam Gods”. 1948.
#235
Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
#153
Een Zuid-Afrikaans houten helmmasker met stro.
#216Jacco Boeg
“Magnolia en fleurs au bord d’un ruisseau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. 70 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#165
#128
Een paar antieke schoenvormen.
Une paire de formes de chaussures anciennes.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 24 cmEstimate: € 30/50