#157
Een verzilverd metalen waterkan.
Un pichet à eau en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 15 / 20 -
#235
Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
#48
“La Belgique Illustrée”. Drie delen. Ed. Bruylant - Christophe & Co. Brussel.
La Belgique Illustrée. Trois parties. Ed. Bruylant - Christophe & Co. Bruxelles.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#297
#280
Coiffeuse en placage avec deux tiroirs et abattants, un miroir au centre. Style transitionnel. Usure.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 70 x 84 x 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
#284Frank-Ivo Van Damme
“Saut incalculable”. Gravure. Signée et numérotée 60/80.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 28 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#199
Een vaasje en een theepotje van koper.
#64M. Hottot
#299Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 46 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#25
“Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.
#95
Un lot de huit pots d'apothicaire en verre brun, deux avec bouchon moulu.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15 & 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#219Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
Protecteur de la Société royale de zoologie d'Anvers 1843 . Affiche.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 33 x 45 cmEstimate: € 35 / 40