#372Thodor Pelmus“Scaun”. Houtskool op doek. Gesigneerd en gedateerd 1998. Schade onderaan in het midden van het doek.
"Chair". Charcoal on canvas. Signed and dated 1998. Damage at the bottom in the middle of the canvas.No longer availableDim. 125 x 100 cmEstimate: € 50 / 60 -
#485Een luchter in messing en Chinees porselein met glazen bloevormige blakers.
A brass chandelier with Chinese porcelain and glass flower-shaped sconces.No longer availableDim. h 30 x Ø 55 cmEstimate: € 50 / 80 -
#6Een miniatuur Bretoense kast met 2 schuifdeurtjes.
#271Een lot van 17 boeken met betrekking tot Antwerpen, van kunst tot wereldtentoonstelling tot ... bestaande uit: Antwerpen in de XIXde eeuw, De panoramische droom, 2 x Oud Antwerpen 1894, Affiches ‘Belle Epoque’, Antwerpen onder V1+V2, Wereldtentoonstelling voor koloniën, zeevaart en Vlaamsche kunst, Cavalcade der personaliteiten 1950, Tentoonstelling in de stedelijke feestzaal 1932, Masereel, De Vlaamse grafische kunst, Belgische beeldhouwkunst in Middelheim, 2e Biennale parc Middelheim, Historis(..)
A lot of 17 books related to Antwerp, from art to world exhibitions, including: Antwerp in the XIX century, The panoramic dream, 2 x Old Antwerp 1894, Posters 'Belle Epoque', Antwerp during V1+V2, World exhibition for colonies, maritime and Flemish art, Cavalcade of personalities 1950, Exhibition in the municipal festival hall 1932, Masereel, Flemish graphic art, Belgian sculpture in Middelheim, 2nd Biennale parc Middelheim, Historical research of the city of Antwerp 1828, Catalogue of the museu(..)No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#351Een lot van 2 Chinese vazen in porcelein als lampenvoeten.
#59Jozef MousPeriod: 1896-1968Een lot van 6 tekeningen, ink en/of potlood van Jozef Mous, telkens gesigneerd.
A lot of 6 drawings, ink and/or pencil, by Jozef Mous, each signed.No longer availableDim. ± 36 x 27Estimate: € 80 / 120 -
#86Een commode in Italiaanse stijl met een schildering op voor- en zijkanten en marmeren blad.
A commode in Italian style with paintings on front and sides and a marble top.No longer availableDim. 87,5 x 106.5 x 43.5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#479Een lot van 3 design hanglampen met gechromeerde kap en roostertjes.
#296Een massief eikenhouten café tafel.
A solid oak café table.No longer availableDim. 74 x 68.5 x 69.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#411Een grote oude Chinese gemberpot met het geluksteken. Houten deksel. Niet gemerkt.
A large antique Chinese ginger jar with the lucky symbol. Wooden lid. Unmarked.No longer availableDim. h 32 x Ø 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#520Een 18 kt wit en geelgouden schakelarmband.
An 18 kt white and yellow gold link bracelet.No longer availableDim. 33,90Estimate: € 1800 / 2000