Similar lots by type
-
#244Sarreguemines
Een porseleinen dienblaadje met een Japans decor. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 28 x 47 cm -
#173Capodimonte
“Oud koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
"Vieux couple". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35/40 -
#286
Een lot glaswerk, bestaande uit een klein groen flesje van ‘Kras’, een Murano vaasje en negen glazen stenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 16 & 17 cm -
#218
Een klein houten bijzettafeltje.
Une petite table d'appoint en bois.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 50 cm h: 40 cmEstimate: € 30/40 -
#176Lo Scricciolo, Italy
“De verzamelaar”. Een porseleinen groepje door T. Moreto. Menorah gelijmd.
"Le collecteur". Un groupe en porcelaine de T. Moreto. Menorah collée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 35/40 -
#160
Een messingen model van een Bugatti Tipo 44.
Un modèle en laiton d'une Bugatti Tipo 44.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 6 x 16 x 6 cmEstimate: € 40/50 -
#222
Een 12 Volt elektrische McLaren Mercedes SLR kinderauto. In werkende staat en met afstandsbediening.
Une voiture pour enfants McLaren Mercedes SLR électrique de 12 volts. En état de fonctionnement et avec télécommande.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 100/120 -
#220
Een eenvoudig bijzettafeltje in Régencestijl.
Une table d'appoint simple dans le style Régence.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 55 cm Ø: 65 cmEstimate: € 35/45 -
#174Capodimonte
“Landloper op een bank”. Een porseleinen groep.
"Voyageur sur un banc". Un groupe en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 35/40 -
#274
“Het laatste avondmaal”. Een gepolychromeerd houtsculptuur. Granada, Spanje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 36 x 20 cm -
#292
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#254
Een lot van 22 albums waaronder 19 Suske en wiske strips, een album van Bessy, een album van Asterix en een album van Donald Duck. Gebruiksschade.
Lot de 22 albums de bandes dessinées dont 19 de Suske en Wiske, un Bessy, un Asterix et un Donald Duck. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 12/15 -
#229Märklin 295°
Een startersset op schaal HO met een BR89 stoomlocomotief met verlichting en drie goederenwagons. In originele doos.
Boîte de débutant échelle HO avec locomotive BR89 avec lumières et trois wagons.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 100/120 -
#223
Een klein eikenhouten tafeltje.
Une petite table en chêne.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 15/20 -
#242
Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø: 24,5 cm -
#287
Het bovenste deel van een aardewerken zuiltje, versierd met een bacchantische scène. Te gebruiken als piedestal.
No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cm -
#172Star Cristal
Een sierstukje met twee kristallen dolfijntjes op een stuk koraal.
Une pièce décorative avec deux dauphins en cristal sur un morceau de corail.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 20,5 cmEstimate: € 35/45 -
#153
Een thermometer - hygrometer - barometer op notenhouten plankje.
Un thermomètre - hygromètre - baromètre sur une planche en noyer.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 12 x 30 cmEstimate: € 35/50 -
#224
Twee sierglazen in meerkleurig glas.
Deux verres décoratifs en verre multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 28,5 cmEstimate: € 20/30 -
#169Capodimonte
Een Italiaans porseleinen groep met drie putti. Gemerkt.
Un groupe en porcelaine italienne avec trois putti. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 34,5 cmEstimate: € 35/40 -
#155
“De Heilige Maagd met engeltjes”. Een handbeschilderde porseleinen tegel. Medio XIXe eeuw.
« La Sainte Vierge aux anges ». Un carreau de porcelaine peint à la main. Milieu XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 18 x 13 cmEstimate: € 30/40 -
#154
Een metalen speelgoed model van een KLM DC-4.
Un modèle de jouet en métal d'un KLM DC-4.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. l: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#240
Vijf houten beeldjes in de vorm van diverse dieren. Drie olifanten, een neushoorn en een antilope.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cm - 6 cm -
#161
Een messingen inktpot. XIXe eeuw.
Un encrier en laiton. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 13 x 16 x 16 cmEstimate: € 35/50
Other lots in this auction
-
#2
Een balustervormige geglazuurd aardewerken lampenvoet met getorste ribben.
Pied de lampe en faïence vernissée de forme balustre à côtes torsadées.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 55 cmEstimate: € 40/60 -
#19
Een gepolijste fractie kwarts.
Une fraction polie de quartz.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 20 x 23 cmEstimate: € 30/40 -
#237
Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80/120 -
#183
Een grote rechthoekige wandspiegel met zilvergepatineerde lijst.
Un grand miroir mural rectangulaire avec un cadre patiné argent.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 113 x 120 cmEstimate: € 60/80 -
#293L. Duquenne
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Allée verte. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#75
Een paar portretten van een koppel, olieverf op doek. Restauraties en beschadigingen.
Une paire de portraits de couple. Huile sur toile. Restaurations et dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 84.00 €Dim. 78 x 64 cmEstimate: € 120/200 -
#110Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30/40 -
#201
Een gesneden eikenhouten Corpus Christi.
Un Corpus Christi en chêne sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#26Serge
“Compositie met kleuren en silhouetten” (64 x 49 cm). Gouache op papier. Gesigneerd. Toegevoegd “Les resons ou la toupie humaine” (30 x 19 cm). Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1987.
« Composition avec couleurs et silhouettes » (64 x 49 cm). Gouache sur papier. Signé. Ajout de "Les resons ou la toupie humaine" (30 x 19 cm). Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1987.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#56
“Zittende kruikdrager”. Een Italiaans terracotta beeldje.
« Porteur de cruche assis ». Une figurine italienne en terre cuite.No longer availableOnline onlyDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30/40 -
#76
Een paar menustaandertjes van polychroom biscuit als solifiorevaasjes. Randschade.
Une paire de porte-menu en biscuit polychrome se présentant comme des vases soliflores. Dommages aux bords.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 20/30 -
#25E. De Lathauwer
“Schaapherder in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.
« Berger dans les bois ». Huile sur toile. Signée et datée 1934.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40/60