#215Een parelhalssnoer in verschillend getinte groene parels en staafjes jade.
#479Japanse ingekleurde houtsnede van een acteur uit het kabuki theater. Uitgedost alks edeldame in een rijkelijk versierde kimono.
Japanese colored woodcut of an actor from the kabuki theater. Dressed as a noble lady in a richly decorated kimono.No longer availableDim. 36/25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#243Een serie van twaalf onderborden van gepolijst inox met vergudl randje. Gemerkt Spring, Made in Switzerland.
#112Hilaire Bals“Kippen aan het schuurtje”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Bals.
#219Klassieke commode met marmeren blad. Vier laden.
#304Een bronzen vrouwentorso op stenen platform.
A bronze women's torso on a stone platform.No longer availableDim. H. 79 cmEstimate: € 300 / 500 -
#3“Murex Ramosus”, een grote decoratieve zeeschelp.
"Murex Ramosus", a large decorative sea shell.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 15 / 25 -
#242Een geslepen spiegel in vergulde kader.
#14Een antiek massief houten bankje. 19e eeuws.
An antique solid wooden bench. 19th century.No longer availableDim. 75 x 95 x 31 cmEstimate: € 40 / 60