#289Een grote kandelaar voor 7 kaarsen in verzilverd metaal.
#236Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.
#275Vier terracotta Yixing theepotjes van Chinese oorsprong.
#123Een gietijzeren jardinière op bijhorende sokkel.
#151Een bronzen ballerina met tule rok, naar Degas.
#96Een paar ronde bijzettafeltjes, grijsgepatineerd. Midden 20ste eeuw.
A pair of round side tables, gray patinated. Mid-20th century.No longer availableDim. h 72 cm Ø 48 cmEstimate: € 180 / 220 -
#90Een 18 kt geelgouden antieke broche met bijhorende oorbellen bezet met fijne pareltjes.
An 18 kt yellow gold antique brooch with matching earrings set with delicate pearls.No longer availableDim. 5,25 gEstimate: € 400 / 500 -
#149Een lot van 2 schilderijtjes met boerderijdieren, olieverf op paneel, naar Verboeckhoven.
#231‘Een ijsbeer op wandel’. Een Art-deco beeld van roze geglazuurd aardewerk. Gemerkt DAX.
#86Een massief eikenhouten vignerontafel op centrale driepoot.
A solid oak vigneron table on central tripod.No longer availableDim. h 75 x Ø 94 cmEstimate: € 60 / 80