Other lots by Royal Goedewaagen, Gouda
Other lots in this auction
-
#90
Een lot Hollands aardewerk met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit zes verschillende vazen en een schenkkan. Enkele gemerkt van ‘Ram’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 14 - 47 cmEstimate: € 30/40 -
#12Royal Zuid-Holland
Een tabakspot en een vaas van meerkleurig Gouds plateel met respectievelijke decors ‘Arras’ & ‘Atrium’. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 & 12 cmEstimate: € 30/50 -
#22Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk met verschillende decors, bestaande uit zeven verschillende schenkkannen, een lampvoet en een klein vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 9 - 32 cm -
#130Royal Zuid-Holland
Twee vazen van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Niva’. Onderaan gemerkt. Jaren ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 22 & 32 cm -
#35Schoonhoven, Holland
Vier verschillende vaasjes van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 40/60 -
#113
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een pique-fleurs, een vaasje, een vaasje met een afbeelding van kasteel Over Holland te Nieuwersluis, een vaasje met floraal decor en een kannetje. De eerste twee gemerkt van Schoonhoven.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 10 & 17 cmEstimate: € 40/60 -
#36Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een pique-fleurs, een oorvaas, een schaaltje, een sierjardinière, een wandbakje en een dekselpot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 30/50 -
#63Royal Zuid-Holland
Een jeneverkruik en een ronde schaal van glanzend plateel met decor ‘Yselstroom’. Onderaan gemerkt. 1919.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. h: 27; Ø: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#17Royal Zuid-Holland
Een lampvoet van meerkleurig Gouds plateel, versierd met een meerkleurig reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. h: 44 cmEstimate: € 40/60 -
#105Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit drie schenkkannen, schaaltje en een mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 13 - 26 cmEstimate: € 20/30 -
#37Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit zes verschillende vazen en een eivormig dekseldoosje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 7 - 17 cmEstimate: € 20/35 -
#131Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een oorvaas, twee bolle kannen en een bonbonnière. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 9 - 26 cmEstimate: € 30/40