Other lots by Royal Goedewaagen, Gouda
Other lots in this auction
-
#136Céramique Montoise
Een lot Bergens plateel met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit viijf verschillende vazen en een dekseldoosje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 8 - 23 cmEstimate: € 20/30 -
#110Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit een dekselvaas, een schenkkan, een asbak, een eivormig dekseldoodsje, een cachepot en een platte schotel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 11 - 28 cmEstimate: € 30/60 -
#33
Een vaas, twee kruikjes en een tabakspot (zonder deksel) van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt ‘Rhodian’, ‘Persian’ & ‘Damascus’. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 15 - 18 cmEstimate: € 30/50 -
#48Ivora, Gouda
Een bolle vaas en een tabakspot van meerkleurig plateel met decor ‘Mat 23’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 18 - 22 cmEstimate: € 25/50 -
#15Royal Zuid-Holland
Een lot van vier verschillende kruikjes van meerkleurig Gouds plateel, versierd met diverse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 16 - 22 cmEstimate: € 30/50 -
#123
Een paar glansplatelen miniatuur balustervaasjes, een tazza en een glansplatelen schotel. De eerste gemerkt van ‘Talos’, de laatste van ‘De duif’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 6 - 13 cmEstimate: € 25/40 -
#122Céramique Montoise
Een lot Bergens aardewerk, bestaande uit een vaas, drie kannen, een dekselpot en een schaal. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 15 - 27 cmEstimate: € 30/50 -
#17Royal Zuid-Holland
Een lampvoet van meerkleurig Gouds plateel, versierd met een meerkleurig reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. h: 44 cmEstimate: € 40/60 -
#138
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een dekseldoos, drie vaasjes en twee kruikjes. Diverse merken. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 5 - 16 cmEstimate: € 30/45 -
#35Schoonhoven, Holland
Vier verschillende vaasjes van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 40/60 -
#50Grégoire
Een grote oorvaas van meerkleurig geglazuurd steengoed, versierd met een reliëfecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 30/50 -
#71Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Goudaplateel, bestaande uit een grote jardinière, een merkwaardige kruik en een vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 15 - 21 cmEstimate: € 30/40