#106Een oude stolp met verzilverd kruisbeeld.
#171Een lot van 6 antieke koperen kandelaars, 2 sets van 2 en 2 losse.
A lot of 6 antique copper candlesticks, 2 sets of 2 and 2 singles.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#88Een lot van 3 tinnen borden met een totaalgewicht van 1255 gram.
A lot of 3 pewter plates with a total weight of 1255 grams.No longer availableOnline onlyDim. Ø 22 cm - 1255 gramEstimate: € 10 / 15 -
#131‘Herfstbeeld met berken’. Olieverf op doek. Onleesbaar getekend.
#177Een set van twee gesculpteerde Afrikaanse beelden, man en vrouw.
A set of two carved African sculptures, man and woman.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 41 & 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#6Een paar gemberpotten van polychroom Chinees porselein, famille verte. 1 van de deksels is meermaals gelijmd. Onderaan gestempeld; MADE IN CHINA.
A pair of polychrome Chinese porcelain ginger jars, famille verte. One of the lids has been repaired multiple times. Stamped at the bottom; MADE IN CHINA.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 25, Ø 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#69Een lot van 2 antieke glasnegatieven, beide met de voorstelling van 2 kinderen poserend voor een muur.
A lot of 2 antique glass negatives, each depicting 2 children posing in front of a wall.No longer availableOnline onlyDim. 23.5 x 18 cmEstimate: € 15 / 25 -
#61‘Deugd en vreugd’, een ingekaderde lithografische poster. Uitgegeven door de stad Mechelen ter ere van het XVIIe gauwfeest. 1913.
'Virtue and joy', a framed lithographic poster. Published by the city of Mechelen in honor of the XVII district feast. 1913.No longer availableOnline onlyDim. 71/50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#105Een oude ovale stolp met verzilverd kruisbeeld.
#132Een lot van twee ingekaderde reproducties naar het werk van Jan Korthals.
#38Drie kerstborden van blauw en wit aardewerk met een gedrukte grisaille voorstelling van “La Sainte Famille”. Evenals vier Makkumer borden met spreuken en bloemmotieven. XXe eeuw.
Three Christmas plates of blue and white earthenware with a printed grisaille depiction of "The Holy Family", as well as four Makkum plates with sayings and floral motifs. 20th century.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23,5 cmEstimate: € 35 / 40