Similar lots by type
-
#260Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#211Helga VerlindenEen fantasie halssnoer bezet met zwarte schijfjes en bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#217Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen van amber.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#268Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#192Een gietijzeren paparpluhouder in het zwart geschilderd .
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 36 x 27 -
#270Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met grote en kleine ringen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#152Een geglazuurde aardewerken vaas.
A glazed earthenware vase.No longer availableOnline onlyDim. 23 x Ø18cmEstimate: € 25 / 50 -
#247Een paar zilveren manchetknopen. 925‰.
No longer availableOnline onlyDim. 12,87 gEstimate: € 20 / 30 -
#273Dyberg KernEen fantasie halssnoer van bruin leder met hanger.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#235Twee vershillende halssnoeren van koord met zilveren sluiting. 925‰.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#277Dyberg KernTwee lange lederen fantasie halssnoeren van bruin leder met hangers.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#274Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met kleine bruine pareltjes en bolletjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#278RynaEen fantasie halssnoer bezet met beige ringen en bolletjes. e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#244Zes paar verschillende oorbellen bezet met fantasie stenen en parels.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#279Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met grote witte en kleine zwarte bollen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#209Helga VerlindenEen fantasie halssnoer bezet met licht grijze bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#228charlotte LynggaardEen licht bruin lederen halssnoer en één van koord. Wevoegen er een Black Vice slavenarmband aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#218Een fantasie halssnoer bezet met 28 rijen bruine kleine pareltjes met versiering.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#213Helga VerlindenTwee vershillende halssnoeren bezet met fijne bruine parels. e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#272Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met grote bruine bollen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#216Een fantasie halssnoer bezet met 18 rijen licht grijze geweven koord met marmeren versiering.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#259Een licht bruine fantasie halssnoer bezet met 4 rijen bolletjes e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#234Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#204Een paar verguld gietijzeren haardornamenten met gesculpteerde dennenappels.
A pair of gilt cast iron fireplace ornaments with carved pine cones.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 30 x 23cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#197Een vergrote fotoaffiche van Charles Trenet. Achteraan gedateerd 1971. Slijtage.
An enlarged photo poster by Charles Trenet. Dated 1971 on the back. Wear.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 39 cmEstimate: € 35 / 45 -
#253Een set van 3 Japanse Imari vazen met kleine bakfoutjes en een haarlijnscheurtje in de bodem .
A set of 3 Japanese Imari vases with small firing flaws and a hairline crack in the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#121Een lot van uit glas gesculpteerd flesje en gietkan.
A lot of glass sculpted bottle and pouring jug.No longer availableOnline onlyDim. 28cmEstimate: € 40 / 45 -
#45Een vergrootglas met parelmoeren ingelegd handvat.
A magnifying glass with mother-of-pearl inlaid handle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#62Een lot van 6 boeken met oorlogsthema.
A lot of 6 war-themed books.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#95Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.
lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.No longer availableOnline onlyDim. h 24,18, 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#199Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
A Chinese porcelain baluster vase with Canton decor.No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#92Een paar onyxen lampjes, stijl Pakistan. Eén beschadigd in de middenrand. Italiaans.
A pair of onyx lamps, Pakistan style. One damaged in the center edge. Italian.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 25 / 30 -
#127Y. Hiero“Gevarieerd Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
“Varied Flower Still Life”. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60cmEstimate: € 60 / 80 -
#35Een dekselvaas van Satsuma porselein met bloemendecor.
A covered vase of Satsuma porcelain with floral decoration.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 45 -
#250Een lot van vier vazen en een bonbonière uit polychroom aardewerk en porselein. Verschillende uitvoeringen.
lot of four vases and a bonbonière made of polychrome earthenware and porcelain. Different versions.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#102Een vintage glazen vaas. Signatuur onduidelijk onderaan.
A vintage glass vase. Signature unclear at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø 18 cmEstimate: € 30 / 50

