Other lots in this auction
-
#323
Een lot boeken over kunst en cultuur in België. ‘De schoonheid van België’ (A.J. Delen, Ed. Contact. 3 Vol.). “Anton van Wilderode, Van moerbijboom tot Overoever” (Lieven Rens. Ed. Mercator-Plantijn 1983) - “Gedichten een drieluik”. En 100 jaar plastische kunsten in België (Ed. Artis-Historia 3 Vol).
Un lot de livres en relation avec l’art et la culture en Belgique. ‘De schoonheid van België’. (A.J. Delen). Anton van Wilderode : “Gedichten een drieluik”. Et 100 jaar plastische kunsten in België.Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#318
Een antieke lollepot op plaat met houder.
An antique chamber pot on a stand. -
#178
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
A pair of bronze candlesticks in the shape of sphinxes. On black marble bases. -
#607
Een groot lot verzilverd bestek, bestaande uit 2 etuis (waarvan één met wortelfineer). Eerste etui: Messen en vorken voor 12 personen met ivorine handvaten, gemerkt F.A. & Co. EPNS. Tweede etui: o.a 6 messen met art-deco handvat, messen vorken en lepels van wiskeman etc. voor een totaal van 74 stuks.
A large lot of silver-plated cutlery, consisting of 2 cases (one with burr veneer). First case: Knives and forks for 12 people with ivorine handles, marked F.A. & Co. EPNS. Second case: including 6 knives with art-deco handles, knives, forks, and spoons from Wiskeman etc. for a total of 74 pieces. -
#203Eric Solé Artemide Milano
“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
"Mesmeri". A pair of modern design wall lights in die-cast aluminum. Marked inside. Designed by Eric Solé for Artemide, Italy. -
#348
Een grote antieke koperen smeltketel om te karameliseren.
A large antique copper melting pot for caramelizing. -
#169
Een 19e eeuws handbeschilderd kamerscherm met een landelijk tafereel en een ruiter te paard. Gerestaureerd op meerdere plaatsen.
A 19th-century hand-painted room divider with a rural scene and a horseback rider. Restored in multiple places. -
#253Wiskemann
Een Wiskemann koffie- en theeset in verzilverd metaal op dienblad, bestaande uit thee-en koffiekan, melkkan en suikerpot, onderaan gemerkt. Bijgevoegd thee-en koffiekan en doosje uit andere serie.
A Wiskemann coffee and tea set in silver-plated metal on tray, consisting of teapot, coffee pot, creamer, and sugar bowl, marked on the bottom. Included are a teapot, coffee pot, and box from another series.Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#140
Een 18 karaats geelgouden halssnoer in de vorm van bolletjes.
An 18 karat yellow gold necklace in the form of beads. -
#16Studio Ethnicraft
Een zwartgelakt metalen kapstok in de stijl van Thonet.
A black lacquered metal coat rack in the style of Thonet. -
#11
Een lot uit de koloniale periode bestaande uit een glazen fles van Primus, leeg, een botervlootje van de Elisabethville, de voormalige Congoboot, een asbakje van de Compagnie Maritime Belge van Cerabel en een boek ‘Le Congo Belge en Images’.
A lot from the colonial period consisting of a glass bottle from Primus, empty, a butter dish from the Elisabethville, the former Congo boat, an ashtray from the Compagnie Maritime Belge by Cerabel, and a book 'Le Congo Belge en Images'. -
#434
Een Icoontje met 925‰ zilver. Byzantijnse kopie. Verso label.
An icon with 925‰ silver. Byzantine copy. Label on the back.