#73“Tintin”, “Super Kuifje” & “Kuifje”. Een lot van 56 vintage magazines, 9 “Kuifje Special” strips met diverse titels en bijgevoegd 2 Kuifje magazines.
"Tintin", "Super Kuifje" & "Kuifje". A lot of 56 vintage magazines, 9 "Kuifje Special" comic strips with various titles, including 2 Kuifje magazines.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#623Val Saint LambertEen vaas en lampenvoet van gegoten kristal, blauw in de massa.
A vase and lamp base made of cast crystal, blue in color.No longer availableDim. h 20 & 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#587“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
#11Een lot uit de koloniale periode bestaande uit een glazen fles van Primus, leeg, een botervlootje van de Elisabethville, de voormalige Congoboot, een asbakje van de Compagnie Maritime Belge van Cerabel en een boek ‘Le Congo Belge en Images’.
A lot from the colonial period consisting of a glass bottle from Primus, empty, a butter dish from the Elisabethville, the former Congo boat, an ashtray from the Compagnie Maritime Belge by Cerabel, and a book 'Le Congo Belge en Images'.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#367GoebelEen lot van 3 beelden van honden bestaande uit een groep met 2 Schotse Terriers en 2 beeldjes van een Poedel. Allen gemerkt Goebel.
A lot of 3 dog figurines including a group with 2 Scottish Terriers and 2 Poodle figurines. All marked Goebel.No longer availableDim. 25 x 38 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#102M. Paulin“Interieur met twee dames”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd M. Paulin.
#265Een vergulde spiegel met rijkelijk versierde barokke lijst, hout en gips, Europa, 19de eeuw.
#252“Bospad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en verso gedateerd “190X”.
"Bospad." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom and dated on the reverse "190X."No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#689Een paar massieve messingen vijzels.
#278Milieu de table van gegoten glas.
Centerpiece of cast glass.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#164Michail Nikolaevic YakovlevPeriod: 1880-1942“Bloemenstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Bovenaan gesigneerd “Michel Jakovlev” en gedateerd 25.V.1924, onderaan monogram.
"Flower still life". A painting, watercolor on paper. Signed "Michel Jakovlev" at the top and dated 25.V.1924, with a monogram at the bottom.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 600 / 800