#552Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#545Een Obiti Feraghan tapijt met het klassieke Herati-patroon, dubbel geknoopt.
#599Een Chinees porseleinen cilindervaas met krijgstafereel in het decor.
A Chinese porcelain cylindrical vase with a military scene in the decoration.No longer availableDim. 46 x Ø 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#303Steiff, GermanyPeriod: 1950Een grote schildpad/voetbank, gemerkt Steiff, Germany. Mist zijn/haar ogen. Ca. 1950.
A large turtle/footstool, marked Steiff, Germany. Missing its eyes. Circa 1950.No longer availableDim. 32 x 60 x 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#331Een lot van 3 vintage meettoestellen waaronder een duivenconstateur en een ander toestel van de firma Martens te Brussel en een toestel om temperatuur te registreren van het merk Fuess te Berlijn.
A lot of 3 vintage measuring instruments including a pigeon clock and another device by the company Martens in Brussels, and a temperature recording device by Fuess in Berlin.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#563Een ovaal dienblad met spiegelglas in verguld bronzen houder.
An oval tray with mirrored glass in gilded bronze holder.No longer availableDim. 62 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#236Ikea“Patrik 18199”. Een lot van 10 vergaderstoelen met donker grijze, gestoffeerde zitting en metalen frame. Onderaan gemerkt Ikea.
"Patrik 18199". A lot of 10 meeting chairs with dark grey upholstered seats and metal frames. Marked Ikea at the bottom.No longer availableDim. 85 x 58 x 43 cmEstimate: € 150 / 250 -
#675Een eironde dekselvaas van porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen in een landschap. Onderaan gemerkt.
#489Ginette Javaux“Lavendelakker.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Lavender Field." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 78 x 97 cmEstimate: € 220 / 340 -
#55Een bronzen luchtertje met een engel en 2 bloemvormige glazen kapjes.
A small bronze chandelier with an angel and 2 flower-shaped glass shades.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 60 / 80