#221Fabrique de GenèveEen muziekdoos in werkende staat, met nummers: ‘Il Bracio, Il Trovatore, La Favorita, La Traviata, Guillaume Tell, La Norma, Les Dragons de Villars, Lucie de Lammermoor’
A music box in working condition, with songs: 'Il Bracio, Il Trovatore, La Favorita, La Traviata, Guillaume Tell, La Norma, Les Dragons de Villars, Lucie de Lammermoor'No longer availableDim. 51 x 22,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#55Een bronzen luchtertje met een engel en 2 bloemvormige glazen kapjes.
A small bronze chandelier with an angel and 2 flower-shaped glass shades.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 60 / 80 -
#314Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.
#101Een Chinees antiek bronzen inktpotje in de vorm van een mannetje op een os. Vroeg 19e eeuw.
A Chinese antique bronze inkwell in the shape of a man on an ox. Early 19th century.No longer availableDim. 9 x 10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#630Een 14 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant en met twee diamant baguetten een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
A 14 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond and two baguette diamonds, totaling approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 1,98 gEstimate: € 500 / 550 -
#185Dertien verschillende bronzen penningen, twee zilveren, een koperen en één tinnen van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle van 15 gr., één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. Een koperen met JFK en Nederlandse.
Fifteen different bronze medals, two in silver, and one in tin from the 19th and 20th century. Belgian, Chinese Year of the Tiger, German, English, French Charles de Gaulle weighing 15g, one Italian ECU from 1992 weighing 50g, and Dutch medals.No longer availableDim. Ø 7,5 cmEstimate: € 300 / 350 -
#673Liebig ChromosEen lot van 7 boeken met Liebig chromo’s, 1 boek bijna leeg, hoofdzakelijk uit het midden van de vorige eeuw.
A lot of 7 books with Liebig chromos, 1 book nearly empty, mostly from the mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#196Mattheo GrassiEen set van 6 design stoelen, model MG5 van Mattheo Grassi, ca 1985. Eén steunbeugel onderaan ontbreekt.
#174Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Landschappen met bebouwing”. Een lot van 6 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. “Ranst”, “Wouter’s Hoeve”, “Ranst”, “Villa Wellin”, “Chateau de Lavaux St-Anne”, “Wouter’s Hoeve de Polder”.
#468Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel in het decor en vlinderhandvaten.
A Chinese porcelain vase with a family scene in the decoration and butterfly handles.No longer availableDim. 58 x Ø 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#656Een ronde bronzen plaquette met voorstelling van het hoofd van Christus met de doornkroon. Achteraan gesigneerd ‘S. Norca’.
A round bronze plaque depicting the head of Christ with the crown of thorns. Signed 'S. Norca' on the back.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#538“Biddende boer en boerin”. Een paar plaquettes van polychroom Vlaams aardewerk.
"Praying farmer and farmer's wife". A pair of polychrome Flemish pottery plaques.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 50 / 80