#554Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#174Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Landschappen met bebouwing”. Een lot van 6 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. “Ranst”, “Wouter’s Hoeve”, “Ranst”, “Villa Wellin”, “Chateau de Lavaux St-Anne”, “Wouter’s Hoeve de Polder”.
#237HergéEen lot van 10 Kuifje hardcover albums in Nederlandstalige uitgaven (Casterman). In meestal zeer gelezen staat. In Amerika (ed. 1951), De Sigaren van de Farao (ed. 2003, facsimile), De Blauwe Lotus (ed. 1955), Het Gebroken Oor (ed. 1955), De Scepter van Ottokar (ed. 1954). De Krab met de gulden Scharen (ed. 1956). De Geheimzinnige Ster (ed. 1955, 2 x), De 7 Kristallen Bollen (ed. 1954), De Zaak Zonnebloem (ed. 1956).
A lot of 10 Tintin hardcover albums in Dutch editions (Casterman). Mostly in well-read condition. Includes editions: in America (ed. 1951), Cigars of the Pharaoh (ed. 2003, facsimile), The Blue Lotus (ed. 1955), The Broken Ear (ed. 1955), King Ottokar's Sceptre (ed. 1954), The Crab with the Golden Claws (ed. 1956), The Shooting Star (ed. 1955, 2 x), The Seven Crystal Balls (ed. 1954), and Red Rackham's Treasure (ed. 1956).No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#552Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#327Een meerkleurige porseleinen milieu-de-table in porselein met florale decoraties. De schaal heeft een haarlijnscheurtje.
#612“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Clochard". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 75 -
#31Willy Studio VandersteenEen lot van 25 Suske & Wiske, 7 Jerom en 7 Biggles strips. Diverse uitgaven.
A lot of 25 Suske & Wiske, 7 Jerom, and 7 Biggles comic strips. Various editions.No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#445Een Kaukasisch handgeknoopt tapijt.
A Caucasian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 130 x 240 cmEstimate: € 100 / 200 -
#627Duitse bajonet, W.O.1. gemerkt Anker Werke met ijzeren schede. Bodemvonst.
German bayonet, W.W.I. marked Anker Werke with iron scabbard. Found at the bottom.No longer availableDim. L 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#638Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.
#440Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 7,06 gEstimate: € 400 / 500