#552Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#216Trumeau van gebeeldhouwd hout.
#423Een antieke bandoneon in zijn originele koffer. Enkele knoppen zijn afgebroken dus ter restauratie.
An antique bandoneon in its original case. Some buttons are broken off and it requires restoration.No longer availableDim. 23 x 40 x 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#130Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.20 ct. and old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 550 / 650 -
#127Dodo Arslan Terzani“I Lucci Argentati”. Een paar moderne design wandarmaturen uit geborsteld nikkel. Ontwerp door Dodo Arslan voor Terzani, Italië.
"I Lucci Argentati". A pair of modern design wall sconces in brushed nickel. Designed by Dodo Arslan for Terzani, Italy.No longer availableDim. 15 x 87 x 14 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#514Een grote ovale eettafel met keramisch blad en metalen voet.
#337Een fin de siècle postzegelalbum met indexering en sjablonen. Gedeeltelijk ingevuld met postzegels. En een omslag met losse zegels.
A fin de siècle stamp album with indexing and templates. Partially filled with stamps. Includes a cover with loose stamps.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#697NimyEen set van 2 vroeg 20ste eeuwse cachepots in porselein met florale motieven gedecoreerd. Onderaan gemerkt Nimy.
A set of 2 early 20th-century porcelain cache-pots decorated with floral motifs. Marked Nimy at the bottom.No longer availableDim. h 21 x Ø 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#675Een eironde dekselvaas van porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen in een landschap. Onderaan gemerkt.
An oval porcelain lidded vase with a polychrome decor of Long Elizas in a landscape. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 50 / 70