#436Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
A pair of black lacquered metal side tables.No longer availableDim. 38 x 55 x 55 cmEstimate: € 60 / 90 -
#246Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.
#509Een mythisch voorouderbeeld of hampatong van gebeeldhouwd hout. Voorstelling van een vrouw met een uitgestoken tong en een kind aan de borst. Borneo, vroeg XXste eeuw.
A mythical ancestor figure or "hampatong" made of carved wood. Depicts a woman with a protruding tongue breastfeeding a child. Borneo, early 20th century.No longer availableDim. H. 135 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#348Een grote antieke koperen smeltketel om te karameliseren.
A large antique copper melting pot for caramelizing.No longer availableDim. 30 x Ø 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#699Blauw wit bord met een handgeschilderd decor.
#460Een 18 kt geelgouden ring bezet met één briljant van +- 0,10 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with one brilliant cut diamond of approximately 0.10 ct.No longer availableDim. 4,52 gEstimate: € 300 / 400 -
#75Een Art Deco koperen luchter met 5 lichtpunten en melkglazen coupes. 1 beugeltje aan coupehouder met breuk.
An Art Deco copper chandelier with 5 light points and milk glass cups. 1 bracket on cup holder with damage.No longer availableDim. 43 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#229“Bloemenstilleven in Oosterse vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life in Oriental vase". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 73 x 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#553Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
A Bohemian crystal vase on a silver base with a monogram 'MH' and the date 21-8-76, marked 830 and other silver hallmarks.No longer availableDim. 830‰ h 24.5 cmEstimate: € 60 / 80