#524Een kleurloos ‘frosted’ glazen vintage servies. Bestaande uit: 10 borden met vak, 4 diepe schalen, 6 kaaschotels, een schotel in de vorm van een vis, 4 maisvormige schaaltjes, en 9 andere.
#321Vijf stuks verzilverd metaal. Een sauskom, een gehamerd broodmandje, een ronde schaal van bij Tilquin, een melkpotje in Engelse stijl een kleine ronde bonbonnière met hengsel en glazen interieur.
Five pieces of silver-plated metal. A sauce boat, a hammered bread basket, a round dish from Tilquin, a milk jug in English style, a small round bonbonnière with handle and glass interior.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#402N. Suwitra“Abstract geometrisch”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Abstract geometric". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 95 x 195 cmEstimate: € 60 / 80 -
#383Val Saint LambertEen vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 16 x Ø 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#10Een zilveren munt gemonteerd als broche en een broche. We voegen er drie art nouveau broches en één 18 karaats geelgouden broche met damesprofiel van 1,27g aan toe (sommige sluitingen ontbreken).
A silver coin mounted as a brooch and one brooch. We add three Art Nouveau brooches and one 18 karat yellow gold brooch with a lady's profile weighing 1.27g (some closures missing).No longer availableDim. 42,75 gEstimate: € 80 / 120 -
#281Een 12-delig bestek set, bestaande uit messen en vorken, in houten koffertje. Verzilverd met benen handvaten.
#158Roger PintensPeriod: °1954“Arend”. Een polychroom metalen sculptuur op stenen voet.
"Arend." A polychrome metal sculpture on stone base.No longer availableDim. 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#209Pierre Laruelle“Maritiem Polynesisch strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Laruelle, de kleinzoon van Victor Horta. Schade aan het doek en kader.
"Maritime Polynesian beach view", a painting, oil on canvas, signed by Pierre Laruelle, Victor Horta's grandson. Damage to the canvas and frame.No longer availableDim. 135 x 225Estimate: € 150 / 200 -
#208Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
#254Jos StockbroeckxPeriod: 1898-1968“Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Marshland". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#222Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968“Twee bomen op de heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Two Trees on the Heath." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 78 x 68 cmEstimate: € 150 / 250