#151Een zilveren coupe op voet. Gemerkt.
A silver footed compote. Marked.No longer availableDim. 19 x 22 cm - 614,50 gEstimate: € 300 / 350 -
#247Een Belgisch officierssabel met opschrift Pour le Roi et la Patrie.
A Belgian officer's sabre with the inscription "For the King and the Fatherland".No longer availableDim. l 106 cm zonder schedeEstimate: € 100 / 150 -
#547Een lot bestaande uit een bonbonnière en vaas van roos en oranje gesatineerd glas.
A lot consisting of a bonbonnière and vase in rose and orange satin glass.No longer availableDim. h 32 & 12 cmEstimate: € 50 / 60 -
#492Utamaro“De oversteek”. Een Japanse houtsnede op papier.
#597Een paar Chinees porseleinen dekselpotten. Meerkleurig met eekhoorn bovenaan, vlinders en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain lidded jars. Multicolored with squirrel on top, butterflies, and floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 23 x Ø 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#683Een Duitse Luftwaffe tinnen waterkan gedateerd 1939.
A German Luftwaffe tin water jug dated 1939.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#344Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#646Een lot 2 sierstukken met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.
#387Een Chinees gepolychromeerd gesculpteerd houten paneel met vergulde delen.
A Chinese polychromed wood carved panel with gilded parts.No longer availableDim. 14 x 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#259Een lot van 12 dessert messen en vorken, waarvan de vorken zilver gemerkt, 130g. En de messen gemerkt “1847 Rogers Bros. Warranted”, verzilverd.
A lot of 12 dessert knives and forks, with silver marked forks weighing 130g. The knives are marked "1847 Rogers Bros. Warranted", silver-plated.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 80 / 120