#95
“De Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. O.l.v. Prof. Dr Jerzy Szablowski. Mercatorfonds 1972. In huls.
“De Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. Supervision Prof. Dr. Jerzy Szablowski. Mercatorfonds 1972. In slipcase.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 15/25 -
#52
Een lot van 12 hoge hoeden, bolhoeden en dameshoeden.
#255
Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
#77
Een paar klein Chinees porseleinen vaasjes met blauw drakendecor. Onderaan gemerkt.
#216Jacob
Een paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.
#64
Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#81
Een lot van 6 Japans Imari porseleinen borden met divers decor.
#154
Een lot van 41 strips van verscheidene uitvoerders en striphelden.
lot of 41 comics from various performers and comic heroes.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/30 -
Een eikenhouten bijzettafeltje.
#74
Een messingen inktpot met porseleinen potjes intact. Omstreeks 1900.
A brass inkwell with intact porcelain pots. Circa 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 17 x 21 cmEstimate: € 40/60 -
#62
Een houten Braziliaans dienblad ingelegd met vlindervleugels, als wanddecoratie.
#176
“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
"Madonna Della Rose". A plastic statue of the Madonna.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10/15