Other lots in this auction
-
#59
Een paar geslepen kristallen karaffen.
A pair of cut crystal decanters.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 33cmEstimate: € 20/40 -
#20
Een biscuit beeldje van een windhond.
A porcelain figurine of a greyhound.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 12cmEstimate: € 10/20 -
#251Moustier
Een siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H. 22,5 cmEstimate: € 50/80 -
#240
Een recente Friese staartklok.
Une horloge de queue frisonne récente.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 80 cmEstimate: € 50/60 -
#2
Een terracotta beeldje van een zittend meisje, getekend Geert Kunen.
A terracotta statue of a sitting girl, signed Geert Kunen.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. h 16 cmEstimate: € 5/10 -
#69
Dansende struisvogel.
Dancing ostrich.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 30/40 -
#26
Een paar Indonesisch gesculpteerde houten muurlepel en vork. Schade aan vork.
A pair of Indonesian wood carved wall spoon and fork. Damage to fork section.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 53cmEstimate: € 30/35 -
#254Mouzin Lecat Boch Frères Keramis
Een lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.
A lot of blue and white porcelain consisting of 2 plates marked Mouzin Lecat & Cie - Nimy, and a tureen marked Boch Frères Keramis 1855.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø: 24 cmH: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#221
Een verzilverd metalen koffie-en theeservies: koffie-, thee-, melk- en suikerpot. Made in Sheffield. We voegen er een dienblad aan toe met een ander motief.
A silver-plated metal coffee and tea service: coffee, tea, milk and sugar bowl. Made in Sheffield. We add a tray with a different motif.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. H: 7-20 cmEstimate: € 100/120 -
#138
Een art-deco dessertservies bestaande uit 40 stuks en gemerkt VW Czechoslovakia waarvan een theepot, een melk- en een suikerpot, een schaal, 12 dessertborden, 12 ondertassen en 12 tassen waarvan 3 met een haarlijnscheurtje. Hierbij gevoegd een verzilverde suikertang uit dezelfde periode.
An Art Deco dessert set consisting of 40 items, marked VW Czechoslovakia, including a teapot, a milk and sugar pot, a bowl, 12 dessert plates, 12 saucers, and 12 cups, 3 of which have a hairline crack. Also included is a silver-plated sugar tong from the same period.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h 22 cmEstimate: € 30/50 -
#5
Een kunstbrons beeldje op marmeren sokkeltje, draagt handtekening Houdon.
A bronze art statue on a marble pedestal, bears the Houdon signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h 27 cmEstimate: € 20/30 -
#112Compagnie Générale Transatlantique
Een Franse lijntekening gedenkingsmunt van de French line. Met opschrift “Liberté - Le Havre - New York - French Line”.
A French line drawing commemorative coin from the French Line. Inscribed with "Liberty - Le Havre - New York - French Line".No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø5cmEstimate: € 60/80