#19Limoges FranceEen porseleinen theepot op warmhouder in 3 delen, met florale decoratie en afwerking in goudverf. Onderaan gemerkt T. Limoges, Peint a la main.
A porcelain teapot on a warmer in 3 parts, with floral decoration and gold paint finish. Marked at the bottom T. Limoges, Peint a la main.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#644Een lot van Noord-Afrikaans verzilverd metaal bestaande uit een grote theepot met warmhouder, 2 kleine theepotten en een suikerpot.
#528Een paar runderhorens op moderne metalen sokkel.
A pair of cow horns on a modern metal base.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#136“Gott Strafe England - 1914 - 1916 Flandern”, een massief eiken tafeltje met hierop God straffe Engeland! – Een Duits haatgedicht van Ernst Lissauer.
“Gott Strafe England - 1914 - 1916 Flandern”, a solid oak small table featuring a German anti-English poem by Ernst Lissauer.No longer availableDim. h 63 x Ø 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#524Een kleurloos ‘frosted’ glazen vintage servies. Bestaande uit: 10 borden met vak, 4 diepe schalen, 6 kaaschotels, een schotel in de vorm van een vis, 4 maisvormige schaaltjes, en 9 andere.
#202Gustave HelinckPeriod: 1884-1954“Havenzicht met zeilbootjes”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. doekschade links bovenaan.
#353Val Saint LambertEen lot van 3 presse papiers, Val Saint Lambert, bestaande uit een ‘dubbele piramide, één groen in de massa gegleurd en één rood in de massa gekleurd met een monogram bovenaan. De groene en de rode hebben beide een minieme schilferschade.
#419“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
"The Iran," a stained glass window depicting a map and flag of Iran. Small damage to glass and lead.No longer availableDim. 67 x 114 cmEstimate: € 60 / 80