#286Pierre VandelPeriod: 1970Een vintage vierkante salontafel in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel.
#102M. Paulin“Interieur met twee dames”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd M. Paulin.
#516Antonino Sciortino Serax“Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#62M. Maggi“Riviera di Povente”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M Maggi.
"Riviera di Povente”, a painting, oil on canvas, signed M Maggi.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#518Antonino Sciortino Serax“Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#109Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Stilleven met blauwe stoel en bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Godderis.
"Still life with blue chair and flower vase", a painting, oil on canvas, signed Godderis.No longer availableDim. 85 x 70 cmEstimate: € 150 / 200 -
#547Een lot bestaande uit een bonbonnière en vaas van roos en oranje gesatineerd glas.
A lot consisting of a bonbonnière and vase in rose and orange satin glass.No longer availableDim. h 32 & 12 cmEstimate: € 50 / 60 -
#674Een vaas van geglazuurd aardewerk.
A glazed earthenware vase.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#69Pierre-Auguste RenoirPeriod: 1841-1919“Le Chapeau épingle”. Een ets op papier, onderaan in de plaat gesigneerd.
"The Hat Pin." An etching on paper, signed at the bottom of the plate.No longer availableDim. 12 x 8,5 cmEstimate: € 100 / 200 -
#362Adrien Lechair“Bloemenweelde”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. Lechair en gedateerd ‘72.
"Abundance of Flowers", a painting, oil on canvas, signed A. Lechair and dated '72.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
A fine blue and white Delft plate with peacock tail decoration. 18th century. Marked on the back with "De Porceleyne Klaeuw", numbered 200.No longer availableDim. Ø27cmEstimate: € 100 / 130