#270Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,42 ct. FVVS1
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.42 ct. FVVS1No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 850 / 950 -
#341Lineol GermanyEen lot van 5 Belgische soldaten bestaande uit een vaandeldrager, een 4-koppige fanfare en 2 paarden, gemerkt Lineol Germany, ca. 1930/40.
A lot of 5 Belgian soldiers consisting of a flag bearer, a 4-piece brass band, and 2 horses, marked Lineol Germany, ca. 1930/40.No longer availableDim. h 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#63OKAEen 174-delig verzilverd bestek voor 12 personen gemerkt OKA en een A op een hart in bijhorende cassette bestaande uit 12 grote vorken, 12 medium vorken, 12 kleine vorken, 12 taartvorkjes, 12 visvorken, 12 kreeftenvorkjes, 12 grote messen, 7 kleine messen, 12 botermessen, 12 vismessen, 12 grote lepels, 12 medium lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en 11 serveerlepels en vorken.
A 174-piece silver-plated cutlery set for 12 people marked OKA and an A on a heart in accompanying case consisting of 12 large forks, 12 medium forks, 12 small forks, 12 cake forks, 12 fish forks, 12 lobster forks, 12 large knives, 7 small knives, 12 butter knives, 12 fish knives, 12 large spoons, 12 medium spoons, 12 small spoons, 12 coffee spoons, and 11 serving spoons and forks.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#204André De Man“Riviergezicht met dorpslandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
“River view with village landscape”. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#201George Georgiadis“Paean”. Bronzen beeldje van een gehavende luitspelende engel. Genummerd 17/50. Met certificaat van de galerij.
#446Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
#223TrekEen koersfiets in carbon, Trek, antracietgrijs, maat 56, 20-speed.
A carbon road bike, Trek brand, anthracite gray, size 56, 20-speed.No longer availableDim. maat 56Estimate: € 150 / 200 -
#135Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano“Pirce Sospensione”. Een modern design aluminium hanglamp in mat zwart. Ontwerp door Giuseppe Maurizio Scutellà voor Artemide.
"Pirce Suspension". A modern design matte black aluminum hanging lamp. Designed by Giuseppe Maurizio Scutellà for Artemide.No longer availableDim. 44 x Ø 97 cmEstimate: € 500 / 600 -
#530Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct.No longer availableDim. 3,46 gEstimate: € 300 / 400