#529Een houten vierkante opium-salontafel.
#618Een lot van 2 Imari porseleinen borden met meerkleurig bloemdecor en kartelrand. Begin 20e eeuw. Verso gemerkt.
A lot of 2 Imari porcelain plates with multi-colored floral decor and scalloped edge. Early 20th century. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 31 & Ø 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#383Val Saint LambertEen vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 16 x Ø 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#483Een Chinees porseleinen vaas met een famille noire decor van personages in een interieur. Onderaan het dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in zwart onder glazuur.
A Chinese porcelain vase with a famille noire decoration of characters in an interior. At the bottom, the Kangxi dynasty mark in two concentric circles in underglaze black.No longer availableDim. 49 x Ø 17 cmEstimate: € 200 / 300 -
#535BidjarEen handgeknoopt Iraans tapijt, Bidjar Red/Cream.
A hand-knotted Iranian carpet, Bidjar Red/Cream.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 200 / 300 -
#214Emile LammersPeriod: 1940 - 2000“Hoevelandschap met kar.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Farm landscape with cart.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 75 x 115 cmEstimate: € 100 / 120 -
#692Een rumtopf van meerkleurig Duits steengoed. Zonder lepel.
#113Hergé“Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.
#309Een vintage Hollywood Regency tafellamp met de voet in geborsteld staal en messing.
A vintage Hollywood Regency table lamp with a base in brushed steel and brass.No longer availableDim. h 65 x Ø 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#591Een paar antieke drageoirs geslepen kleurloos kristal.
A pair of antique cut colorless crystal drageoirs.No longer availableDim. 23,5 x Ø 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#385Een tafelpendule in bronslook met daarop een beeld van moeder en kind.
A tabletop clock in bronze look with a sculpture of mother and child on it.No longer availableDim. 38 x 32 x 22 cmEstimate: € 40 / 60